Takıları Kıyafetlerle Kombinlemek

Takıları Kıyafetlerle Kombinlemek
Takıları Kıyafetlerle Kombinlemek

Giyim kuşam için ne kadar çok uğraşırız değil mi? Hele ki özel bir davete davetliyseniz ve bu davet sizin için çok önemliyse. Kıyafetinize ve onunla uyumlu olacak ayakkabı, çanta ve tabii ki vazgeçilmez olan takılara ayrı bir zaman harcarsınız.

Örneğin, bir iş görüşmesine giderken daha sade ve basıc seçimler yaparız. Bir akşam yemeği için ise zarif ve kibar seçimler. Fakat eğleneceğiniz bir mekana giderken de kendinizi en rahat hissedecek kombinler yaparız. Takılar için de bu geçerli. Her takıyı her kıyafet için kullanamayız. Tabi minimal bazı takılar için bu dediğimiz olabilir. Ama çok şaşaalı bir kolyeyi spor kıyafette kullanmazsınız. Dolayısıyla her seçtiğimiz kıyafet gibi takılarımız için de bu geçerlidir. Mesela, gömleğinize ya da ceketinize taktığınız küçücük bir broş bile sizi çok zarif gösterebilir.

Kadınlar için takıların yeri çok ayrıdır. Hatta takı koleksiyonu yapan, ya da kolye, yüzük, bileklik, küpe takım halinde kullanmayı seven kadınlar için bu çok zor bir hal alır. Çünkü takımın birine bir şey olsa o takımı kullanmak için masraf etmesi gerekecektir. Her kişinin karakterinin farklı olması gibi takı seçimlerimizde kişiliğimize göre farklılık göstermektedir. Biliyoruz ki takılar stilimizin bir parçası ve bizim hakkımızda fikirler verir.

Özellikle takılara olan taleple birlikte özel tasarım takılarda da sektörel bir artış olmuştur. Her kadın şık ve zarif görünmek ister. Bunun için özel tasarım takılar eşsizdir. Canan Yolaç’ın markası olan cananyolacstamboul’da mutlaka kendi zevkinize ve tarzınıza göre takılar bulabilirsiniz. Mistik tasarım küpe bunlardan biridir.

Cananyolacstamboul web sitesinde ikonik, mitolojik, mistik tasarımlı pek çok bileklik, kolye, tasma, küpe, yüzük, rozet, gömlek iğnesi, kol düğmesi bulabilirsiniz. Canan Yolaç’ın uzun deneyimler sonrasında ortaya çıkarmış olduğu tasarımlar her biri ince el işçiliğiyle oluşmaktadır. Bütün tasarımlarına en ince özeni gösteren Canan Yolaç kadınlar kadar erkekleri de düşünerek onlar içinde takı çeşitleri tasarlamıştır. Rozet, kol düğmesi, broş, gömlek iğnesi gibi erkekler için de takı çeşitleri bulunmaktadır. İkonik kol düğmesi bunlardan biridir.

Bunlardan bazılar şunlardır. Aşk-ı Siyam White Crystal Büyük Siyam Kedisi Kol Düğmesi, Secret Of The Crown Green Kol Düğmesi, Jr. Secret Of The Universe Ametist Crystal Mitolojik Rozet.