Renkli Salon Düzenlemesi

Renkli Salon Düzenlemesi
Renkli Salon Düzenlemesi

Her şey küçük bir değişimle başlar Çünkü; Renkli salonların düzenlemesini belirleyen faktörlerden biri de aydınlatmalardır. Bunun için de kendinize bir merkez konumu belirlemeniz ve çıkmanız gerekecektir. En Başta televizyonun nerede olması gerektiğine kadar verilmeli ve devamında da çevresinde bulunan koltukların mesafesi ve yerleşimi göz önünde bulundurulmalıdır. Bu yerleşim planından sonra yemek takımı için de uygun yeri belirlemek zor olmayacaktır. Renkli salon düzenleri için de aynı planlamalar geçerli olacaktır.Ve burada planlamalar için renkli bir uyum yakaladığınıza emin olmalısınız.

Salonlarda daha çok mobilyalara uygun benzeri renkler içermesi de önemlidir. Beyaz ve kahve tonlarına ağırlık verilebilir. Ve direkt olarak renklendirme halılarda yada aksesuarlardan yana olabilir. Bununla birlikte salon tavanınızı çok modern görünümlü gergi tavan modellerinden biri ile süsleyebilirsiniz. Hatta led ışıklandırma ile aydınlatabilirsiniz.

Yemek masasının olduğu bölümü ayrı televizyonun olduğu alanı ayrı renklerle de dizayn edebilirsiniz.. Burada kendi zevklerinizi ve sizi yansıtan detaylarla kombinleyebilirsiniz. Kalabalık bir görünüm sağlamamak adına uyumlu önemlidir. Aksi durumlarda salonların demode bir hale gelmesine sebebiyet verecektir.