Junior İngilizce Kursları

Junior İngilizce Kursları

Henüz İngilizce ile yeni tanışmış öğrenci adaylar için en uygun olan seviyedir. Başlangıç seviyelerinde ağırlıklı olarak 2. 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile daha önce İngilizce eğitimi görmüş ancak başarısız ya da unutmuş olan öğrenciler eğitim görmektedirler. Elementary seviyesinde çocuklara İngilizce dilinin başlangıç terimleri, harf ve sayılar, renkler ile eğitim başlangıcı yapılır, daha sonra günlük hayatta kullanılacak kelime ve dialog sözcükleri kazandırılır. Okul derslerinin de dikkate alındığı bu seviyede çocukların İngilizce dilini sevmeleri ve bu dilde iletişim kurmaları sağlanması hedeflenmektedir.

İngilizce öğrenimine erken yaşta başlayan çocuklar İngilizceyi doğal bir şekilde eğlenerek öğreneceklerinden, öz güvenleri artacak ve takip eden süreçte diğer derslerinde de başarılı olacaklardır. Bu anlamda bu kurslar çocuklara sadece İngilizce dilini öğretmekle kalmıyor, onların tüm okul başarısını etkileyecek kazanımlar elde etmesine katkıda bulunmaktadır.

Unutmayın ki İngilizce artık zorunlu bir dil haline gelmiştir. İleri ki kariyer dönemlerinde dilleri sayesinde uluslararası bir iş yapan kurumsal bir firmada çalışabilecekleri gibi, yazışma ve konuşmalarda sıkıntı yaşamayacaklardır. Ayrıca dili sevip, dil alanından seçeceği mesleklerle turizm rehberliği, İngilizce öğretmenliği veya mütercim tercümanlık okuyarak istanbul tercüme bürosu gibi kurumsal firmalarda çalışabilirler.