Forces Makina

Forces Makina Hakkında Bilgiler
Forces Makina Hakkında Bilgiler

Forces Makina Hakkında Bilgiler için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Her geçen gün gelişen günümüz şartlarında artan araba sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Araçlar için ciddi bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle otoparkların olmazsa olmazı araç asansörleri Forces Asansör tarafından hidrolik veya elektrik tahrikli olarak üretilmektedir. Varolan binalarda otopark için yeterli alan olmamasından dolayı bodrum katları veya binaların üstü otopark olarak kullanılmaktadır.

Araç asansörü imalatı 3000 kg ile 10000 kg kapasiteli üretilebilmektedir. Binalarınızın üst yada bodrum katını otopark olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bu sayede rampa ve yol gibi yer kayıplarını binalarda kullanım alanı olarak geri kazandırmaktadır.

Kabin içerisine araç gireceği için sürücünün kolay bir şekilde ulaşabileceği kabin butonu ile araç sürücüsü aracından inmeden kolaylıkla butonu kullanabilmektedir.

Yük Asansörü Hakkında

Yük asansörleri, ağır eşyaların yüksek katlı binalarda katlar arasında taşınmasını sağlayan sistemsel yapılardır. Tek kolonlu, çift kolonlu yük asansörü tipi bulunmaktadır. Aynı zamanda depolar, yüksek katlı binalar, hastaneler ve alışveriş merkezleri vb. gibi ağır yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Yük asansörü üretici firması olan Forces Makina, kurulduğu günden bu güne kadar kaliteli ve güvenli olarak üretilmiş olan asansörleri ile sektöründe başarıya ulaşmıştır. Sizler de Forces Asansör şirketinin yük asansörü ve diğer hizmetlerinden faydalanmak isterseniz eğer online web sitesini inceleyebilirsiniz.

Forces Asansör iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Hakkında Bilgiler

Yük asansörleri; hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Forces Makina olarak yükünüzü veya araç asansörü kolay ve emniyetli bir şekilde taşınmasında çözüm oluşturmaktadır. Forces Makina teklif formunu hazırlayabilmek için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yüksekliği ve asansörün ebatları konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Gerekli bilgileri alması ile en uygun sisteme sizinle birlikte karar vermektedir. Bu sayede en ekonomik teklifler sunulmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.