Bursa Ceza Hukuku Avukatı

bursa avukat elif çavuşoğlu

1983 yılında doğmuş olan Elif Çavuşoğlu ortaokul ve lise dönemlerini başarılı bir şekilde bitirmiştir. Daha sonrasında İstanbul Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanmış olup başarılı bir not ortalaması ile buradan da mezun olmuştur.

Bursa Avukat Elif Çavuşoğlu Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmış olmakla birlikte aynı zamanda İş Hukuku ve Aile Hukuku alanlarında da uzmanlaşmış olup bu alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca kendi avukatlık bürosunda bağımsız olarak avukatlık mesleğine devam etmekte olan avukat siz değerli müşterileri için güvenilir bir hizmet sunmaya devam etmektedir.

Halk arasında ceza avukatlarına ağır ceza avukatı denmektedir. Peki ağır ceza avukatı kime denir ve hangi davalara bakar?

Ağır ceza avukatı; ağır ceza mahkemelerinde görev alanına giren suçlar konusunda uzmanlığa ve tecrübeye sahip olan avukata denir. Ağır ceza mahkemelerinin alanına giren suçlar asliye ceza mahkemelerinin görev alanına giren suçlardan genellikle daha ağır cezaları gerektiği için ağır ceza davalarına uzman ağır ceza avukatı ile temsil edilmesi doğru olacaktır. Ağır ceza davaları neticesinde mahkeme tarafından hükmedilecek hapis cezaları diğer ceza davalarına göre daha uzun süren bir süreçtir. Kişinin hak ve hürriyetini bu denli ağır süreçte ağır ceza avukatlarından destek alınmalıdır.

Elif  Çavuşoğlu, Bursa’ da hizmet vermekte olan ve iş hukuku, aile hukuku ve ceza hukuku alanlarında uzmanlaşmış değerli  ve işine önem veren bir avukattır.

Hizmet verdiği ceza hukuku faaliyetleri aşağıdaki gibidir:

Tutuklama kararlarına itiraz edilmesi.
El Koyma Kararlarına İtiraz edilmesi.
Süre tutum ve temyiz dilekçesi hazırlanması.
Adli Kontrol Kararlarına karşı itiraz işlemleri.
İnfaz Erteleme müracaatları ve takibi.

İnternet üzerinden arama motorlarını kullanarak “ceza hukuku avukatı bursa” diye sorgulama yapabilirsiniz ve Bursa ‘da hizmet vermekte olan ceza avukatlarının listesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıda oluşturulmuş bağlantının üzerine tıklama yaparak kolay bir şekilde ve kısa yoldan Avukat Elif Çavuşoğlu ‘nun ilgili web sitesine erişim yapabilirsiniz

Avukat Adı : Leman Elif Çavuşoğlu
Ofis: 0224 251 57 57
Cep : 0542 480 67 75
Mail : av.elifcavusoglu@hotmail.com
Adres :Elmasbahçeler Mh. Mahmudiye Cad. Dilmaç Plaza Kat:3 Daire:11 Osmangazi/ Bursa