Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü
Yamaç Paraşütü

ADRENALİNİ hızı seven İnsanlar hayallerinde çoğunlukla kuşlar gibi gökyüzünde özgürce uçmak ister. O bembeyez bulutların içinde kaybolmak ister . Fakat evrenin bize verdiği doğal yeteneklerden biri değildir.
Örneğin; Avukat olmak isteyen bir kişinin en iyi okullarda okuyup daha sonrasında hiç pes etmeden istediği Hukuk fakültesini kazanması evren içinde verilen öğrenme yeteneği ile yapılır.

Bu nedenle uçmanın bize verilen bir yetenek olmaması bunu yapamayacağımız anlamına gelmez Çünkü; Türkiye’de Fethiye Yamaç Paraşütü Yönünden Babadağ’ı ön plandadır.
Firmamız Yamaç Paraşütü yapmak isteyen kişilere deneyimli ve lisanslı pilotlar ile sizleri bu hayalinizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Ölüdeniz üzerinde Mavinin tüm tonlarını ve yeşilin mavi ile birlikteliğinin en güzel yeri olan “Fethiye Ölüdeniz” de yamaç paraşütü uçuşlarını yaptırıyor… Bazen Korkunun eğlenceye döndüğü gökyüzünde kendinizi rüzgarın esintisine bıraktığınız o anları sadece sizlerin yapması gereken doğru firmalara gelmeniz ve Bunun içinde firmamız ile web sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Türkiye ve Dünyanın en gözde yamaç paraşütü yerlerinden birisi olan Fethiye Ölüdeniz doğanın size verebileceği en güzel yer olarak görünmektedir.

Yamaç paraşütü pistlerinin güvenliği ve deniz üzerinde yüksek havacılık ve astronomide bir cisim ile referans alınan nokta arasındaki dikey mesafeyi ifade eden bir yükseklik kavramı olarak bilinen irtifalara ulaşmanız bunun diğer sebeplerindendir. Uçuş sürelerimiz genelde 25 dakikanın üzerinde sürmektedir. Hayallerinize ne kadar uzaklıktasınız Hayalleriniz bizler için çok uzakta değil. Sizlerin bize olan yakınlığınız ve güveniniz ile hayallerinize ulaşabilirsiniz

Yamaç Paraşütü ile ilgili Merak Ettiğiniz Her şeyi http://www.yamacparasutum.net adresimizde bulmanız mümkün.

İLETİŞİM:
Ölüdeniz Mh. Atatürk Cd. No: 108/B 48300 Fethiye – Muğla / Türkiye
TEL:
0554 665 21 56