Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

uluslararasi-evden-eve-nakliyat
uluslararasi-evden-eve-nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat olarak eşyayı gideceği yere ve hacmine göre çeşitli seçeneklerde değerlendirip, hava, kara ve deniz olmak üzere en uygun seçenek üzerinden fiyatlandırma yaparak müşterilerimize her zaman dünya standartlarında bir hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyatta, varış noktalarında iş ortağımız olan profesyonel firmalarla işbirliği yapıyor olmamız hizmet kalitemizi arttırmaktadır. Üyesi bulunduğumuz birçok organizasyon sayesinde dünyanın her yerinde aynı kalitede hizmet verebilecek acenta ağına sahibiz. Hava, kara veya deniz olmak üzere müşterilerimizin eşyalarını gönderme yolumuza göre, varış noktasında belli kalite standartlarına haiz olan bir acentemiz teslimat veya paketleme hizmetini başarıyla sunmaktadır.

Avrupa’da da kendimize ait kapalı kasa araçlara hizmet vermekte, her 15 günde Türkiye ve İngiltere arasında düzenlediğimiz seferlerle güzergâh üzerinde bulunan birçok ülkeden(Avusturya, Almanya, Belçika, Hollanda ve İsviçre gibi) veya Türkiye’deki adreslerden teslim aldığımız eşyaları, varış noktasındaki adreslere sağlıklı bir biçimde teslim edebilmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz en büyük avantajlardan biri de metreküp bazlı fiyatlarla, eşyaları kapladığı alana göre ücretlendirmemizdir. Deniz yolu nakliyesini başka Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika, Japonya ve Avustralya gibi deniz aşırı ülkelere de yoğun olarak yapmakta, ayrıca grupaj ve konteynır nakliyelerini de organize etmekteyiz. IATA üyesi olmamız, kargolarımızı birçok havayolu şirketiyle dünyanın her yerine gönderebilme avantajına sahip olmamızı sağlamaktadır.

GÜVENLİ
Depolarımız yüksek güvenlik ile korunmaktadır. Depolarımızda sel ve yangın gibi üzücü olaylar için önemler alınmıştır.

HIZLI TESLİMAT
Eşyalarınızın teslim alınması ve teslim edilmesi oldukça kısa sürede sağlanmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi de titizlikle yapılmaktadır.

24/7 DESTEK
Depolarımızın durumu ile ilgili soru sormak için veya eşyalarınızın transfer planlaması için 7 gün 24 saat bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Savaş Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Yıllardır sektörde sağladığımız güvenle kurumsal markaların ilk tercihi olmayı başardık. Evden Eve Nakliyat ve Uluslararası Evden Eve Taşımacılık hizmetlerimizle de yüzlerce mutlu aileyi memnun ettik.

Hizmetlerimiz
International Movers
Yurtdışı Paketleme
Uluslararası Ev Taşımacılığı
Depolama Hizmetleri
Hizmet Politikamız
Araç Filomuz

EVDEN EVE NAKLİYAT
ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT
Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Gümrük Hizmetleri
INTERNATİONAL MOVERS

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel       : 0850 888 54 80
Gsm    : 0532 566 54 80
Mail    : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL