Mobilyanız İnegölden Kalitesi ve Ürünleri

Mobilyanız İnegölden Kalitesi

Mobilyanız İnegölden Kalitesi ve Ürünleri ; Bursa’nın İnegöl ilçesinde mobilya üretimi ve satışı yapan köklü kurumsal bir firmadır. Mobilya imalatlarını gerçekleştirirken aynı zamanda günümüz mobilya trendlerini takip etmekte ve imalatlarında son model mobilyalara ağırlık göstermektedir. Türkiye’nin her şehrine dünyanın bir çok ülkesine inegöl mobilya üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir.

Mobilyanız İnegölden Kalitesi

Çoğu zaman yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin tercih ettiği bir marka olan Mobilyanız İnegölden; müşterilerinin de memnuniyetini sağlamak için mobilya sektörü ile ilgili bir çok çalışma yapmaktadır. Aldığınız Mobilyanız İnegölden inegöl yatak odası takımları ürünlerinde kumaş rengi ve kumaş türü değişiminin yapılmasının da müşteriler tarafından takdir edilmektedir. Bu sayede çok beğenerek aldığınız yatak odası takımı modeli hayalinizdeki renklerle bütünleşerek ev dekorasyonunuza büyük bir katkıda bulunacaktır. Detaylı bilgi ve sipariş için Mobilyanız İnegölden satış sitesini yada İnegöl’de bulunan mobilya showroomunu ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya evimizin, işyerimizin vazgeçilmez eşyalarından biridir. Yaşadığımız ortam ne kadar huzur verici olursa, bizde o ortamda kendimizi huzurlu hissederiz. Mobilya seçimi yaparken tarzınızı yansıtıp yansıtmadığına dikkat edilmelidir.  Çünkü kimi insan soft renkler severken, bazıları canlı renkler tercih etmektedir.

inegöl koltuk takımları ile ünlü bir firma olan Mobilyanız İnegölden uzun zamandır mobilya sektöründe hizmet vermekte ve müşterilerine en trend mobilyaları sunmaktadır. Günümüzün mobilya modellerini takip etmektedir. Aynı zamanda modaya uygun ürünleri üreterek piyasaya sunmaktadır.

Mobilyanız İnegölden şirketinin Bursa ‘da çalışma ofisi bulunmaktadır. Ayrıca ülkenin her yerinden inegöl mobilyalarının siparişi almaktadır. İnegöl mobilya şirketinin inegöl mobilya Armoni Düğün Paketi içeriği özelliklerinden bahsedecek olursak sırası ile aşağıdaki gibidir:

Armoni Düğün Paketi İçeriği

  • 1 tane karyola ve başlığı, 1 tane gardolap, 1 tane şifonyer ve 2 tane komodinden oluşmaktadır.
  • 2 tane üçlü ve 1 tane tekli koltuk oluşan koltuk takımına sahiptir.
  • Kumaşlar tercihinize göre değişimi sağlanabilmektedir.
  • Parçaların hepsi demonte olarak gönderilmektedir.
  • Paket içeriğinde bulunan ürünlerin isimleri sırası ile şunlardır.  Armoni Yatak Odası Takımı, Armoni Yemek Odası Takımı ve Loris Koltuk Takımı olarak açıklanabilir.
  • Ürünlerin temizliği nemli bir bez aracılığı ile yapılması tavsiye edilmektedir.

Mobilyanız İnegölden şirketinin diğer düğün paketlerini görmek için web sitesini ziyarret ediniz. Böylelikle  detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres : Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa
Email : sinan@mobilyanizinegolden.com
Telefon 1 : 0 224 712 02 15
Telefon 2 : 0 546 692 02 15

Ürünlerle ilgili bilgi almak için linki tıklayınız. İnegöl mobilya firmaları arasında önemli bir yeri olan mobilyanız inegölden ile irtibata geçiniz.