Kaindl’in Yeni Serisi

Kaindl’in Yeni Serisi
Kaindl’in Yeni Serisi

Yıllardır hiç düşmeyen enerjisi ve birikimiyle Kaindl, yeni koleksiyonuyla da laminat parke sektörünün tek seçeneği olacak. Kaindl 2011 tasarımında kullanıcıları kendine hayran bırakacak birbirinden çarpıcı kompozisyonları parkeye taşıyarak, adından yine bahsedilmesini devam ettirecek.

Bir asır önce Avusturya’nın Lungöts kentinde küçücük bir atölyede üretime başlayan ve bugün ülkenin yarısından fazlasını dolduracak binlerce dönümlük arsa üzerine kurulu büyük bir fabrika haline gelen Kaindl, bugün dünyanın önde gelen mimar ve tasarımcılarının kaçınılmaz markası olmasıyla dikkat çekiyor.

Kaindl, dört yılda bir yenilediği sabırsızlıkla beklenen 2011 koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde ortaya çıkardı. Her koleksiyonunda olduğu gibi yeni koleksiyonunda da Kaindl, müşterilerinin hayal güçlerini, istek ve arzularımı zeminlere yansıtmaya olanak sunuyor. Ayrıca yeni koleksiyonunda, geleneksel motifleri yenilikçi dokunuşları ustalıkla harmanlayarak laminat parke sektörüne yeni bir hava getirmede de oldukça iddialı.

Koleksiyoncuların bile ilgisini çekecek türden

Dünyadaki zemin uygulamalarına yön veren Avusturyalı Kaindl’ın yeni Laminat ve Wood serindeki tasarımları kullanıcıların ağzını açık bırakacak şekilde. Koleksiyonun en dikkat çekici özelliklerinden biri de kullanıcının beğeni ve özellikleri ile bir bağ kurabileceği alternatifler sunması.

Koleksiyonun birbirinden etkileyici ürünlerinin başında; Soft Touch, Classic Touch, Natural Touch ve Classic Wood, Authentic Oak, Exotic Wood yer alıyor. Türkiye de parke uygulamalarına zarif ve modern dokunuşlar kazandırarak zeminde trend belirleyici marka olan DENDRO, Kaindl’ın bu yeni seri ürünlerini dünya ile aynı anda ülkemize getirerek kişilerin yaşam alanlarını renklendirmeye ve hayal güçlerini yansıtan modelleri seçmelerine seçenek sunmaya devam ediyor.

Türkiye’de sizde tarzınıza ve zevkinize göre parke arayışı içinde iseniz beykoz laminat parke firmasına bakmanızı tavsiye ederim.