İngilizce Özel Ders Fiyatları

İngilizce Kursu;İngilizce Özel Ders

Bir çok öğrenci adayı İngilizce dil eğitimi için başvurduğu eğitim kurumlarınca verilen ders programlarının kendi iş ya da okul saatleri uyuşmadığını görmektedir. Ya da programa yayılmış olan eğitim süresinin kendi aciliyeti ile örtüşmediğinden şikayetçidir. English Park Dil Okulları olarak bu konuda tüm öğrenci adaylarımızın ihtiyacına ve kişisel taleplerine özel ders programları hazırlamakta ve bu programa sadık kalacak eğitim çözümleri sunmaktayız. Özel ders programlarımız ile dilediğiniz hedefe, dilediğiniz sürede kavuşabilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan özel ders programlarımız ile kurumumuzun şubelerinde tamamen bire bir ya da arkadaş gruplarınız ile beraber ders alabilirsiniz. Tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan, ders saat ve günlerini, eğitim tercihini, ders dökümanlarını tamamen sizin belirlediğiniz bu eğitim metodu ile oldukça kısa sürede başarılı ve sonuç odaklı İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz.

Öncelikle hedeflerinizi dinlediğimiz, sonrasında seviye tespit sınavından geçirerek oluşturduğumuz eğitim programımız sayesinde kısa sürede sizleri mezun verebiliriz.

Sizde özel ders olanaklarımız hakkında detaylı bilgi almak ve kendinize özel program hazırlatmak için şubelerimizde bir kahve içmeye davetlisiniz.