İngilizce Öğrenme Kursu Fiyatları

INTERMEDIATE (ORTA SEVİYESİ)

Ön orta eğitimini tamamlamış,İngilizce’nin genel terimlerini kavramış öğrenciler içindir.Kurumumuzda 120 saat olarak öğrencinin İngilizce’de genel ihtiyaçlarını ve iş ve sosyal çevrede iletişimini sağlaması için hazırlanmıştır.Türk ve Yabancı eğitmenlerin gözetiminde iyi ve yoğun Speaking,Listening, Writing ve Reading derslerini içerir.Ayrıca öğrencilerin seviyesine uygun gramer eğitimide verilir.

Amaç öğrencinin Gramer,Konuşma,Dinleme ve Yazmasında büyük ilerlemelerine şahit olmaktır. Intermediate seviyesine gelebilmek için bir öğrencinin temel ve ön orta dil eğitimi seviyelerini başarı ile tamamlamış olması gerekmektedir. Şirinevler’de bulunan merkez eğitim binamızda ve diğer şubelerimizde başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm İngilizce seviyelerinde sınıf açılışları gerçekleştirilmektedir. Özellikle Şirinevler bölgesinde bulunanlar ya da bu bölgeye yakın olanlar için Şirinevler İngilizce Kursu ‘muz İngilizce dil eğitiminin tüm seviyelerinde dil eğitim sınıflarını hafta içi ve hafta sonu programlarında sürekli açmaktadırlar.

Bu seviyeden sonra alacağınız eğitimleri buradan inceleyebilirsiniz; Upper – Intermediate Seviyesi / Advanced Seviyesi
Dilerseniz Intermediate Seviyesinden Sonra İhtiyacınız Olan Akademik Sınav Eğitimlerine de Geçebilirsiniz; TOEFL / IELTS / YDS / TOEIC

ENGLISH PARK DİL OKULLARI İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerine sokar.Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizinde bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var..

1- Okutulan Kitap ve Dökümanlar
Intermediate seviyesinde öğrenciye eğitimin içeriğine yönelik en verimli dokümanlar verilir.Bu seviyede öğrencilerimize Dünyaca dil eğitiminde geçerlilik görmüş ve tüm dünyada okutulan Oxford yayınlarından New Headway Intermediate kitapları okutulur.Ayrıca bu seviyede ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklarda sürekli olarak verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitaplarıda destek olmaktadır.Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.

2- Kur (Eğitim) Sonunda
Somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi branşındaki tartışmaları anlayabilir. Sıradan bir sohbette anadilinde konuşan birisi ile her ikisinin de fazla zorluk çekmeyeceği kadar spontane ve akıcı bir şekilde anlaşabilir. Geniş bir konu yelpazesinde net ve detaylı bir şekilde kendini ifade edebilir. Güncel bir soruya karşılık, bir konunun farklı yönlerini, avantaj ve dezavantajlarını dile getirebilir.

3- Sınıf Kontenjan Durumu ve Açılış Tarihleri
Eğitimlerimiz 14 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir.Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır.Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır.Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 95’tir. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.

ENGLISH PARK DİL OKULLARI öğrencilerine sınıf atlama sınavlarında başarısız olması durumunda ENGLISH PARK EĞİTİM GARANTİ BELGESİ kapsamında ihtiyacı kadar olan ders saatini yada eğitiminin tamamını hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının % 10’dan az olması,ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve sınavlara katılmış olması gerekmektedir.)

BİZİMLE HEMEN İRTİBATA GEÇİN HEDEFLERİNİZİ ERTELEMEYİN !
(212) 552-2054