İngilizce Kursu Orta Seviye Belirleme

High school

İNGİLİZCE Kursu ; PRE.INTERMEDIATE (ÖN ORTA SEVİYE)
Elementary yani temel eğitimini tamamlamış,İngilizce’nin temel terimlerini kavramış öğrenciler içindir.Kurumumuzda 120 saat olarak öğrencinin İngilizce’de genel iletişimini sağlaması için hazırlanmıştır.Türk ve Yabancı eğitmenlerin gözetiminde iyi ve yoğun gramer ve iletişim derslerini içerir.

Amaç öğrencinin Gramer,Konuşma,Dinleme ve Yazmasında büyük ilerlemelerine şahit olmaktır.

ENGLISH PARK DİL OKULLARI İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerine sokar.Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizinde bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var..

1- Okutulan Kitap ve Dokümanlar
Pre.Intermediate seviyesinde öğrenciye eğitimin içeriğine yönelik en verimli dokümanlar verilir.Bu seviyede öğrencilerimize Dünyaca dil eğitiminde geçerlilik görmüş ve tüm dünyada okutulan Oxford yayınlarından New Headway Pre.Intermediatekitapları okutulur.Ayrıca bu seviyede ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklarda sürekli olarak verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitaplarıda destek olmaktadır. Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.

2- Kur (Eğitim) Sonunda
Okul, iş, boş zamanlar v.b. gibi alışılmış konularda, standart dil net bir şekilde kullanıldığında konunun başlıca önemli noktalarını anlayabilir. Seyahatlerde, İngilizcenin konuşulduğu yerlerde karşılaşabileceği çoğu durumların üstesinden gelebilir. Alışıldık konularda ve kişisel ilgi alanlarında basit düzeyde ve konuları ilişkilendirerek kendini ifade edebilir. Yaşadığı tecrübe ve olayları, hayallerini, umutlarını ve hedeflerini anlatabilir, görüşlerini kısa olarak gerekçelendirebilir ve açıklama yapabilir.

3- Sınıf Kontenjan Durumu ve Açılış Tarihleri
Eğitimlerimiz 14 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir.Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır.Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır.Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 95’tir. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.

ENGLISH PARK DİL OKULLARI öğrencilerine sınıf atlama sınavlarında başarısız olması durumunda ENGLISH PARK EĞİTİM GARANTİ BELGESİ kapsamında ihtiyacı kadar olan ders saatini yada eğitiminin tamamını hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının ‘den az olması,ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve sınavlara katılmış olması gerekmektedir.)

English Park Dil Okulları olarak başta Şirinevler merkez eğitim binamızda ve Avcılar ile Pendik şubelerimizde İngilizce dil eğitimini başlangıçtan son seviyeye kadar uygulama yaparak aralıksız vermekteyiz. Pre. Intermediate seviyesi bir çok dil kursunda aralıksız verilememekteyken kurumumuzda Elementary seviyesinin hemen ardından sadece 1 – 2 hafta dinlenme süresinden sonra başlamaktadır. Gerek Türk ve gerekse Yabancı eğitmenler eşliğinde verilen dil eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu programlarında öğrencilerine sunulmaktadır.

Şirinevler İngilizce Kursu binamız Şirinevler merkez de yer alıp Ataköy, Bahçelievler, Şirinevler, Bakırköy, Florya gibi bir çok noktadan rahatlıkla ulaşım sağlanabilinen bir konumdadır. Öğrencilerimizin yine büyük bir kısmı bu ilçe ve semtlerden gelmektedir. Çocuk gruplarımızda ise öğrenci servisimiz bulunmaktadır.

Telefon : (212) 552-2054 Destek : (212) 552-2054

Faks : (212) 552-2054

Email : info@englishpark.com.tr

Adres : Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12, Bahçelievler / İstanbul