İngilizce Kurslarında Seviye Belirleme Nasıldır?

High school

İngilizce Kursu;ELEMENTARY (BAŞLANGIÇ SEVİYESİ)

Elementary yani başlangıç seviyesi kurumumuzun yetişkin grubunun ilk seviyesidir ve İngilizce eğitimine yeni başlayanlara uygundur. Kurumumuzda 120 saat olarak öğrencinin İngilizce’de temel iletişimini sağlaması için hazırlanmıştır.Türk ve Yabancı eğitmenlerin gözetiminde alfabe, sayılar basit cümle ve soru kalıplarının yanı sıra Temel Gramer Teknikleri öğretilir.

Oldukça önemli olan başlangıç seviyesi Şirinevler İngilizce Kurs binamızda sürekli açılmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu programlarında size uyan bir gruba dahi olarak İngilizce dil eğitimi almaya başlangıçtan, henüz dil eğitiminin alfabesinden yol alarak başlayabilir, dil eğitim temelinizi sağlam atabilirsiniz.

Başlangıç seviyemizden başlayarak, son seviyemiz Advaced seviyesine kadar aralıksız eğitim için biz English Park Dil Okulları sizlere hizmet vermeye hazırız. Her yıl mezun verdiğimiz yüzlerce öğenciden biri de sen olmak istiyorsan Şirinevler, Avcılar veya Pendik şubelerimizden birine bekleriz.

Amaç öğrencinin Gramer ve Konuşma temelinin sağlıklı olarak oluşturulmasıdır.

ENGLISH PARK DİL OKULLARI İngilizcenin temelinden itibaren öğrencileri TOEFL, IELTS, TOEIC, BULATS, PTE ve YDS gibi akademik sınavlara yönelik çalışmalar içerine sokar.Çünkü bu belgelere sahip olmak İngilizceyi Konuşmak,Okumak,Yazmak ve iyi derecede kulak yeteneğine sahip olmak anlamına gelmektedir. Şimdi sizinde bizimle birlikte gerçekleştirmeniz gereken bir hedefiniz var..

1- Okutulan Kitap ve Dökümanlar
Elementary seviyesinde öğrenciye eğitimin içeriğine yönelik en verimli dokümanlar verilir.Bu seviyede öğrencilerimize Dünyaca dil eğitiminde geçerlilik görmüş ve tüm dünyada okutulan Oxford yayınlarından New Headway Elementary kitapları okutulur.Ayrıca bu seviyede ders kitabının dışında özellikle eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu ek kaynaklarda sürekli olarak verilmektedir.Verilen eğitimlere öğrencilerimize sunduğumuz okuma kitaplarıda destek olmaktadır. Bizler için eğitim dokümanları önemlidir.Tüm eğitmenlerimiz yılların verdiği deneyimlerinden elde ettikleri verileri öğrencileri ile paylaşmaktan hiç çekinmeyeceği çok geniş arşivimiz öğrencilerimizin yararlanması için her zaman hazırdır.

2- Kur (Eğitim) Sonunda
Somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir. Kendini ve başkalarını tanıtabilir, başka insanların kişisel bilgilerine yönelik sorular sorabilir ve bu türden sorulara yanıt verebilir. Eğer konuştuğu kişiler yavaş ve belirgin konuşuyorlarsa ve ona yardıma hazırlarsa basit şekilde anlaşabilir.

3- Sınıf Kontenjan Durumu ve Açılış Tarihleri
Eğitimlerimiz 14 kişilik tüm fiziksel ve iletişimsel konuma sahip son teknoloji ile hazırlanmış sınıflarda verilmektedir.Sınıf açılışlarında yeterli sayı olarak 8 öğrenci dikkate alınmaktadır.Kurumumuzda genellikle hedeflenen tarihlerde sınıf açılışları yapılmaktadır.Verilen tarihlerde sınıf açma oranımız % 95’tir. Seviyenize en uygun sınıf açılış tarihini öğrenmek için lütfen kurumumuz ile iletişime geçiniz.

ENGLISH PARK DİL OKULLARI öğrencilerine sınıf atlama sınavlarında başarısız olması durumunda ENGLISH PARK EĞİTİM GARANTİ BELGESİ kapsamında ihtiyacı kadar olan ders saatini yada eğitiminin tamamını hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının % 10’dan az olması,ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve sınavlara katılmış olması gerekmektedir.