Bağcılar İngilizce Kursu Denildiğinde Tercih Edilen Firma

English Park Bağcılar İngilizce Kursu ,Bağcılar’daki kişilere ve Bağcılarda faaliyette bulunan firma çalışanlarına, ingilizceyi hiç bilmeyenlere en baştan başlamak isteyenlere ya da belirli bir İngilizce bilgisine sahip kişilere seviyesine göre ingilizce eğitimi vermeyi amaçlamaktadır.Kurumumuz İngilizce kursları içinde kendi eğitim kitaplarını, kendi eğitim programını ve kendi kadrolu eğitmenlerini kullanan sayılı kurumlardan biridir.

Bağcılar İngilizce Kursunda verilen genel İngilizce eğitim seviyeleri ve ders saat süreleri; 1 – Elementary 120 Saat 2 – Pre.Intermediate 120 Saat 3 – Intermediate 120 Saat 4 – Upper Intermediate 120 Saat 5 – Advanced 120 Saat English Park Dil Okulları olarak Şirinevler merkez eğitim binamız başta olmak üzere Avcılar ve Pendik’te bulunan şubelerimizde başlangıç seviyesi olan Elementary seviyesinden, son seviye olan Advanced seviyesine kadar her seviyede sınıf açılışları gerçekleştirmekteyiz. Markamızı Türkiye genelinde açmayı planlayanlara verdiğimiz Franchise hizmetimiz hakkında detaylı bilgiyi burada sizlere anlatmak istedik. Franchise ya da Franchising denilen iş birlikteliği ya da ticari ilişki bizim dilimizde bayilik olarak da bilinen sistemdir. Franchising marka sahibi tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde iki tarafın (markayı veren ve markayı alan) sözleşme yaparak anlaşması ile yürürlüğe giren ticari ilişkidir.

English Park Dil Okulları olarak 20 yıllık birikim ve tecrübemizi bu güne kadar sadece eğitim kalitemizi arttırmaya, öğrencilerimiz ile aramızda ki bağı güçlendirmeye ve öğrencilerimizi üst seviyede memnuniyet ile kurumlarımızda misafir etmek üzerine kurduk. 20 yıl boyunca bir çok franchise başvurusunu sektörümüze ve marka değerlerimiz ile örtüşmediği için geri çevirmek zorunda kaldık. Amacımız hiç bir zaman Franchise sistemi oluşturup bu sistem üzerinden gelir elde etmek olmadı. Tam tersi sektörün içinden, marka değerlerimiz ile örtüşen, hedef ve idealleri olan adaylar bulana dek bu sistemden uzak durduk. Markamızı sadece ticari gelir kapısı olarak gören anlaşmalardan ve iş birliği taleplerinden uzak beraber yürüyeceğimiz iş ortakları ile tanışana dek franchise başvuruları almaya devam edeceğiz.

İngilizce Kursu Franchising Desteklerimiz 1. Mimari Destek 2. Bina Kiralama Desteği 3. Kurum İşletme Eğitimi Desteği 4. Milli Eğitim Mevzuat Desteği 5. Hukuki Destek 6. Reklam Desteği Sizde bir adı kalite ile anılan, sektörde 20 yıllık deneyimi olan kurucuları eğitmen olan bir markanın isim hakkını almak, bulunduğunuz il ve ilçe de şubesini açmak isterseniz eğer bizlere franchise başvuru formumuzdan ulaşabilirsiniz.