Asmermer Granit

Asmermer Granit
Asmermer Granit

Firmamızda satışını yaptığımız birçok ürün vardır. Belenco, Çimstone, Star Galaxy Granit, Granit tezgahlar, Banyo ve Mutfak tezgahları adına  aradığınız her şey bizde mevcuttur. En iyi malzemelerimizden biri olan Çimstone, kuvars mineralini, günümüzün en çağdaş teknolojisiyle yeniden şekillendiren , boyutları ile banyo ve mutfaklarda değişen banko ve tezgah beklentilerini karşılamaktadır. (Mutfak Tezgahı, Banyo Tezgahı, Banko Tezgah vb) Mutfağınızın tezgahıyla zemininin bir uyum içinde olmasını mı istiyorsunuz, o halde Çimstone sizin markanız.

Çünkü Çimstone, banko ve tezgahın yanı sıra; iç mekan duvar, cephe, merdiven, denizlik, süpürgelik ve zemin döşemesi olarak da kullanılabilen bir yüzey kaplama malzemesidir. Renk ve doku alternatifleriyle size özgün tasarımlar üretebilme şansı tanıyan Çimstone ile mutfak ve banyonuzu yeni mobilya ve ev eşyalarınız ile evinizi yeniden yaratmak size kalmaktadır. Çimstone; masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.  Kompakt yapısı ile sıvı emmeyen Çimstone, bu özelliği sayesinde leke tutmaz, asit ve bazların yıpratıcı etkilerine karşı yüksek dayanım gösterir. Zeytinyağı, şarap, sirke, limon, deterjan, aseton, oje gibi malzemelerin diğer yüzeylere verdikleri zararlardan etkilenmez. Parlaklığını kuvarsın doğal ışıltısından alan Çimstone, sonradan parlatma gerektirmez. Suda çözülen nötr bir deterjan, temizliği için yeterlidir. Bu nedenle temizlik giderlerinden önemli ölçüde tasarruf sağlar, temizlik sürelerini kısaltır. Kısacası Çimstone, size sevdiklerinizle geçirebileceğiniz uzun saatler bırakır.

Müşteri memnuniyeti esas alarak çalıştığımız firmamızda tüm müşterilerimizin arzu ve isteklerine cevap niteliğinde çalışmaktayız. Bunu prensip edinerek çıktığımız bu yolda çalışmalara devam etmekteyiz. Çimstone haricinde de satışını yaptığımız birçok malzeme ve tezgah çeşidi vardır. Çimstone, doku ve tasarım alternatifleri ile farklı, dolap kapakları ile uyumlu, değişik beklentilere uygun renklerde üretilebilir.

Pigmentlerle renklendirilen ayna, cam, deniz kabuğu, bazalt, pirinç talaşı gibi farklı malzemelerle efektler verilebilen Çimstone, bugüne kadar alışılagelmiş yüzey kaplama malzemelerinden çok farklı görünümlere olanak sağlar, günümüzün değişen mutfak, banyo kültürlerini ve modern tasarımlarını tamamlar.

Çimstone, eski eşya ve eski dizayn anlayışı çemberinden çıkmanıza yardımcı olacaktır. Hızla değişen zaman ve güzellik anlayışını takip eden bu ürünümüzü sizlere tavsiye etmekteyiz. Hem size ve bütçenize hem de doğaya birçok yararı bulunmaktadır. Mesela çimstone üretiminde kullanılan su ve atıklar, otomatik su arıtma teknolojisiyle ayrılmakta; arıtılan su, işletme ünitesine tekrar geri gönderilerek, su ve enerji sarfiyatı minimuma indirgenmektedir.

Çimstone Mutfak Tezgahı ürünlerinde kullanılan cam ve ayna kırıkları geri dönüşümden gelen malzemelerdir. Kısa dönemde değiştirmeyi gerektirmeyecek şekilde dayanıklı olan, basit bir temizlikle ilk günkü ışıltısını ve güzelliğini ömür boyu muhafaza edebilen Çimstone banko ve tezgahlar, daha az enerji tüketimi, daha az fire, yüksek oranda su ve enerji tasarrufu ile sürdürülebilir çevreye dost ürünler kategorisinde yer almaktadır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir veya bizleri satış ofisimizde ziyaret edebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten mutluluk ve gurur duyuyoruz…