Asansör Firması Hakkında

Forces Makina Genel Bilgiler
Forces Makina Genel Bilgiler

Forces Makina Genel Bilgiler, kurulduğu zamanda beri her alanda kullanılmaya uygun asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Forces makina araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Her geçen gün artan araç sayısı otopark ihtiyacını artırmıştır. Bu sayede Forces Makina araç asansörü üretimi yapmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu asansörler sayesinde araçlarınızın güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirmektedir.

Günümüzde her geçen gün artan araç sayısı otoparka olan ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. Binalarda otopark için yeterli alan olmaması sebebiyle binaların bodrum katları veya üstü otopark olarak kullanılmaya başlamıştır. Araç asansörü 2000 kg — 3000 kg veya daha üst kapasiteli olmaktadır.

Forces Makina Araç Asansörleri

Asansör günlük hayatta binalarda ve otoparklarda en çok ihtiyaç duyulan bir teknolojik bir araçtır. Hastanelerde, depolarda, okullarda, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, otoparklarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sayede Forces Makina asansör ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kurulmuş köklü ve kurumsal bir firmadır.

Forces Asansör; istek ve talepleriniz hususunda 100 kg ile 10 ton arasında değişen kapasitelere göre özel yük asansörleri ve istenilen ölçüde ve tonajda değişen kapasitelere sahip araç asansörü tasarımı, üretimi ve montajını gerçekleştirmektedir.

Forces Asansör yük ve araç asansörlerini yükleri taşımak amacıyla üretmekte ve montajını yapmaktadır. Yük ve araç asansörleri çoğunlukla çok katlı depo, hastane, alışveriş merkezi ve fabrikalarda dikey ulaşım hizmeti için çözümler sunmaktadır.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com
  • https://forcesmakina.com/

Forces Makina Genel Bilgiler

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde bulundurduğu için aşınma ve yıpranma olasılığı çok düşüktür. Makine içerisinde kullanılan yağ oldukça uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı zamanlarda halatın görevi sürtünme ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma olmayacaktır.

Hidrolik yük asansörde motor sadece yukarı çıkış için çalışmaktadır. Aşağı inişte kesinlikle motor çalışmamaktadır. Bu asansör çalışırken kesinlikle ses çıkarmaz. Çalışma ortamlarında da kesinlikle motor sesi duyulmaz. Elektrik kesintisinde ilave sistemine gerek olmadan otomatik katına getirme ve otomatik kurtarma sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda yangın ve deprem olaylarına karşı emniyetlidir. Hidrolik yük asansörleri yangın durumunda makine dairesi alt katta olduğu için ulaşım oldukça kolaydır.