Aral Reklam Ajansı

Aral Reklam Ajansı
Aral Reklam Ajansı

İLKEMİZ para kazanmaktan önce, müşteri memnuniyetidir.

En etkili ve hedefine ulaşan ilan & reklam nasıl verilir, ücretleri neye göre belirlenir gibi konuları 1977 yılından bu yana profesyonel kadromuzla müşterilerimize objektif olarak aktarmak başlıca görevimizdir.

Ajansımız deneyimli kadrosu ile tasarım ve dizgi çalışmalarının tümünü ajansımız da üretmekte olup, gelişmiş modern teknik imkanlarıyla elektronik ortamda gazete ve dergiler de yayınlanmak üzere ulaştırılmaktadır.

Tüm vermiş olduğumuz bu hizmetler ve çalışmalarımız, ulusal gazeteler tarafından her yıl başarı ödülleri ile ödüllendirilmektedir. Her yıl aldığımız bu başarı ödülleri ile sektörünün önde gelen reklam ajansları arasında yer almaktayız.

Kuruluş 1977

BAHÇELİEVLER GAZETE İLAN SERVİSİ VE AJANSI

Bahçelievler Gazete ilan Servisi ve Ajansı olarak, gazetelere vereceğiniz tüm ilanlarınızda telefon ile veya mail ile yada web sayfamızdan form doldurarak ilanlarınızı ajansımıza ulaştırabilir veya fiyat tasarım ve teklif bilgi isteyebilirsiniz.

Ajansımız, Bahçelievler bölgesi ve Türkiye’de diğer tüm il ve ilçelerde Hürriyet, Sabah, Posta, Sözcü, Milliyet, Cumhuriyet Gazetelerinin Tam Yetkili ilan servis ve ajansı olarak hizmet vermektedir.

Hürriyet Seri İlan Sayfalarına, Sabah Sarı Sayfalara, Posta Seri İlan Sayfalarına ve Star Gazetesi Seri İlanlara vereceğiniz seri ilanlarınız (eleman, satılık emlak, kiralık emlak, devredeler, yazlık, devremülk, otomobil satış-kiralama, deniz araçları satış-kiralama, eşya satış zayi ve kayıp ilanlarınız) ile ilgili ilan yayın şartları, seri ilan örnekleri, seri ilan ücretleri ve ödeme şartları ile ilgili bilgilere aşağıda gazetelerin ilgili sayfalarından ulaşabilirsiniz.

GAZETE İNSERT DAĞITIMI

Ulusal Gazetelerde, Hürriyet, Sabah, Posta ve Zaman Gazetelerinde dağıtımını yapmak istediğiniz insert ve broşürleriniz için ilgili insert broşür dağıtım şartları, insert örnekleri, insert dağıtım ücretleri ve ödeme şartları ile ilgili bilgilere aşağıda gazetelerin ilgili sayfalarından ulaşabilirsiniz

BİZE ULAŞIN
İlan Hattı : 0212 511 7 511

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Ankara Caddesi Kastel İş Merkezi B Blok No:59 Kat:4 Daire:121-122 Sirkeci / İstanbul

0212 511 00 17

aral@aralreklam.com