Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu
Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Kız öğrenci yurtları arasında, 29 yıldır edinmiş olduğu deneyimler sayesinde onlarca yurtlar arasında öncü konuma gelmiş olan Özel Ülkü Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, siz değerli öğrencilerimiz için konforlu ve kaliteli bir hizmet sağlamaya devam etmektedir. Yurtta 7/24 sıcak su, internet, ısınma mevcuttur. Ayrıca sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de verilmektedir.

Yurt konumu itibari ile birden fazla fakülteye yakın bir mesafede bulunmaktadır. Bu açıdan da size avantaj sağlamaktadır. Örneğin; Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi ‘ne yürüme mesafesindedir ve 15 dakika sürmektedir, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ne Yürüme mesafesi 10 dakikadır. Ayrıca hava alanı ve de otogara kolay ulaşım fırsatı sunmaktadır.

Ankara Kız Öğrenci Yurdu hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz eğer bağlantı metni üzerine tıklayabilir ve ilgili web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Kız öğrenci Yurtları

ANKARA’NIN EN NEZİH SEMTİNDE

TÜM OKULLARA KOLAY ULAŞIM

TED ÜNİVERSİTESİ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ CEBECİ

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

SIHHIYE KAMPÜSLERİNE

METROYA YAKINDIR

Sizde Ankara’da çocuğunuzun güvenli, temiz ve okuluna yakın bir yurt arayışında iseniz, Ankara Ülkü Kız Öğrenci Yurdu web sitesinden odaları görerek bilgi edinebilir veya iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz.

Üniversitede Yurtta Kalmak

Üniversite sınavlarının açıklanacağı bu dönemde öğrencilerin büyük bir bölümü üniversite tercihlerini yapacaktır. Kimisi bulunduğu şehirdeki okulları tercih edecekken kimisi de şehir dışındaki okulları tercih edecektir. Ailelerin ve öğrencilerin akıllarına takılan tek soru öğrenciler şehir dışında nerede kalacaktır. Öğrencilerin kendi evlerindeki gibi konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilmesi için yurtlar ve apartlar bulunmaktadır.

Bu yurtlar ve apartlar genellikle fakültelere yakın yerlerde konumlandırılmıştır ki öğrenciler kolaylıkla okullarına ulaşım sağlayabilsinler. Bazı öğrenciler evlerde kalmayı tercih etmektedir. Fakat yurtlar evlere göre daha rahattır. Temizlik, yemek, fatura gibi bir çok sorun yurtta yoktur. Bu sebeple Ankara’daki kız öğrenci yurtları gibi yurtlarla irtibata geçerek sizde konforlu ve güvenli bir şekilde konaklayabilirsiniz. Ankara’da bulunan Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Hizmetleri için linke tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.  Veya aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

​Cep: 0-532-165 59 10