AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji)

AGT Ahşabı Geliştiren Teknoloji
AGT Ahşabı Geliştiren Teknoloji

Gelişen teknoloji ile ahşabın kişiye ve kurumlara özel işlenip geliştirilebileceği hayali ile 1984 yılında Antalya’da çalışmalarına başlayan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olarak faaliyet göstermekte ve parke üreticileri olarak işimizi profesyonel olarak yapmaktayız. AGT, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 400 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-LAM, Panel, Profil üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine, parke ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet vermektedir.

Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer alan şirketimiz, 2016 yılında elde ettiği 700 milyon TL’nin üzerindeki cironun yaklaşık %40’ını ihracattan elde etti. Yaklaşık 1000 kişilik istihdamımız ile iç mekan için gereken tüm ahşap malzemeyi kendi bünyemizde üretebiliyoruz.Kurulduğumuz ilk günden bu yana, etik değerimizden ve kalite prensiplerimizden ödün vermedik. Küçük-büyük demeden tüm müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için; kalite, trend ve gelişim bizim hala ana hedefimiz. Bugün, 5 kıtada 1000’den fazla satış noktamız ile kaliteye ve estetiğe önem veren milyonlarca insanın yaşam alanına, renk, şıklık ve sürdürülebilir canlılık katıyoruz. Türkiye genelinde yaygın bayi kanalının yanı sıra 5 kıtada satış noktaları bulunan AGT, başta Doğu Avrupa- Balkanlar, İran ve Rusya olmak üzere 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.Kalite, ulaşılan değil, koşullara göre sürekli yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir. Mobilya bileşenleri sektöründe; güvenilir, düzenli ve kurumsallaşmış bir iş anlayışı ile; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim kalitemizi yükseltmek, müşterilerimizin beklenti ve isteklerini tam olarak karşılamak, kalite yönetim sisteminin etkinliğini arttırmak, sektördeki yerimizin sürekliliğini sağlayarak ulusal ve uluslararası pazarlarda her zaman tercih edilen bir marka olarak var olmak kalite politikamızdır..Bugün, uzun vadeli ve stratejik düşünen, uluslararası standartlara uyumu en önde tutan, “Ahşabı Geliştiren Teknoloji” vizyonuyla sadece ülkemizde değil, küresel arenada da pazarı yönlendiren bir lider oyuncu olma yönündeki kararlılığımızla, kaliteyi, estetiği ve şıklığı önemseyenlerin tercihi olmayı sürdüreceğiz.

AGT PARKE
Bella Serisi Bella ile yenilik artık çok ekonomik… Bazen, bir çiçek gibi ufacık bir detay bile ortamın havasını değistirir. Bella serisinin parkeleri de bu minik detaydan esinlendi. Bella serisi ile yenilik, artık çok ekonomik.
3 Adımda Laminat Parke Temizleme Rehberi
Yaşam alanlarınızın en konforlu ve pratik detaylarından laminat parkeler çoğunlukla doğal görünümlü, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı olmaları nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Laminat parkeleri, ilk günkü şıklığıyla kullanmaya devam etmek içinse, parkelerinizi sık sık temizlemeniz
BASİT AMA ETKİLİ: PARKE SEÇİMİNDE PÜF NOKTALAR
Yaşam alanlarınızın kimliğini belirleyen en önemli öğelerden biri olan parke, ev dekorasyonunda karakteristik bir farklılaşmanın ilk adımlarından. Rengi, dokusu, genişliği başta olmak üzere; parke işlemini yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken birçok detay mevcut. Bu anlamda, hangi alanda, ne ka
BAHAR FERAHLIĞI EVİNİZDE: ZEMİN KAPLAMA TRENDLERİ
Gündelik kullanımlarınıza göre şekillenen zemin kaplamalarını seçerken farklı kriterler üzerinden değerlendirme yapmanız gerekebilir. Görünüm kadar fonksiyon olarak da katkıda bulunacak zemin kaplama malzemelerini ve modellerini seçerek şık dekorasyonunuzu daha işlevsel hale getirebilirsiniz.