Yeşil Dekorasyon Firması

Yeşil Dekorasyon
Yeşil Dekorasyon

FİRMAMIZ 2000 yılında kurulmuştur. Genelde banka dekorasyonunda faaliyet göstermiştir. Türkiye’nin önde gelen bankalarının boya badana işleri ve tasarımları Yeşil Dekorasyon tarafından yapılmıştır. Firmamız her zaman sektörün öncülerindendir. Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermekte olan firmamız,  alanında uzman kadrosu ile kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmaktadır.  İlk amacımız mükemmel tasarımları kaliteli işçilikle bir araya getirerek en güzel dekorasyonu ortaya koymaktır.

Yeşil Dekorasyon daha modern yaşam alanlarının artması için gece gündüz çalışmakta ve her geçen gün hedefimizi daha da ileri taşımaktayız.

Bir işi en iyi şekilde yapmak istiyorsanız onu en iyi yapan kişiye yaptırın.

İşte bizim başarımızın arkasındaki en önemli etken. Biz işimizi en iyi yapan ustalarla yapıyor ve ortaya en güzel ve en mükemmel dekorasyonları çıkarıyoruz.

Yeşil Dekorasyon boya badana, alçı, alçıpan, kartonpiyer ve dış cephe mantolama işlerinde önce işin yapılacağı yerde keşif yapıyor sonrasında ise işi projelendiriyoruz. Proje aşamalarına bağlı kalarak tam zamanında teslim ve mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.

Çalışma aşamalarımız:

Keşif – Projelendirme – İş – Teslim

İnanıyoruz ki hiçbir başarı plansız değildir. Plan ve Prensipli çalışan firmalar her zaman başarılı olmakta. Bütün işlerimizi planlama üzerine kuruyoruz. Her şey zamanı geldiğinde mükemmel bir düzen içerisinde gerçekleşiyor. İşte başarının sırrı.

Anadolu Yakası Merkez:

0(216) 606 16 13
0(531) 293 42 27

Eyüp Sultan Mahallesi, Gümüş Sokak No: 30 Sancaktepe/İstanbul

Avrupa Yakası Şube: 

Tel: 0544 866 42 35

Hürriyet Mahallesi, 154. Sokak No: 12 Güneşli Bağcılar/İstanbul