Yerevdekor.com’da Çim Halı Fiyatları

Yerevdekor.com’da Çim Halı ve Daha Fazlası
Yerevdekor.com’da Çim Halı ve Daha Fazlası

Çim Halı

Doğal çimlerin bakım aşamalarının zorluğu, maliyeti ve zaman ihtiyacı nedeniyle çim halılara olan ilgili son dönemlerde bi hayli arttı. Sentetik ve kaliteli malzemeler ile üretilen granül dolgu veya polietilen iplik türüyle birlikte kullanılarak elde edilir. Zeminlerinde doğal ve modern bir görünüm isteyen müşterilerimiz için çeşitli konseptlerde kullanımı artmaktadır. Genellikle futbol sahalarında ve halı sahalarda tercih sebebi olduğu için gelişimi oldukça ilerlemiştir. Ürünün özellik ve görünümünün sürekli olarak yenilenmesi ile birlikte bir çok çeşit ortaya çıkmıştır. Futbol sahalarının kullanımı ile ilgili dayanıklılık ve kalite noktasında iyi olması gerektiğinden dolayı uzun ömürlü yer döşeme ürünleri haline gelmiştir.

Spor müsabakası gibi alanlarda kullanımı standartlaşmış olan çim halılar, dekoratif yapıya sahip olması ile ev gibi yaşam alanlarında kullanımlara da en az parke çeşitleri kadar uygun ürünlerdir. Çim halı çeşitleri doğal çimlere göre daha uygun fiyatlı ve çok kısa sürede sonuç veren ürünlerdir.
Ayrıca yerevdekor.com dünyanın neresinde olursanız olun ister Fethiye Ölüdeniz ister Hatay İskenderun ister Ankara Ulus her bölgeye hizmet vermektedir.

Çim Halı Çeşitlerinin Özellikleri

Doğal çime nazaran üzerindeki kaygan yapısı azaltılmıştır. Üzerinde oluşan çalışmalar sonucu oluşan aşınmalara karşı daha dayanıklıdır. Kreş, anaokulu gibi kullanımlarda çocuk ve bebeklerin yere düşme, sürtme durumunda yaralanma ve sakatlanma riskini minimuma indiren bir uygulamadır. Ayrıca güneş ışınlarına karşı da dayanıklıdır. Estetik ve dekoratif görüntüye sahiptir. Ekstra bir bakım istemez ve uzun seneler rahatlıkla kullanılabilir.

Çim Halıların Kullanım Alanları
1. Futbol sahası zemin kaplaması
2. Kapalı halı saha zemin kaplaması.
3. Halı saha yer kaplaması.
4. Tenis kortu alanı kaplaması.
5. Basketbol sahası zemin kaplaması.
6. At yürüyüş zeminleri kaplaması.
7. Havuz kenarı zemin kaplaması.
8. Yürüyüş yolu zemin kaplaması.
9. Çocuk oyun parke zemin kaplaması.
10. Sentetik çim.

Çim Halıların Renkleri

Çim dediğimizde aklımıza ilk gelen renk mavidir. Ancak tabi ki farklı renk seçenekleri mevcuttur. Doğal görünümler için çoğu zaman yeşil renk çim halı çeşitleri tercih sebebidir. Mavi çim halı, kırmızı çim halı, sarı çim halı ve yeşil çim halı olmak üzere dört tür çim halı rengi vardır. İş yerlerinin, ofislerin girişlerinde farklılığı artırmak için yada çeşitli dekoratif tasarımlara uyum sağlamak için farklı renk türleri kullanılmaktadır. Yaya trafiği için de bir hayli derece uygun olan dekoratif, kaliteli, güvenilir, iç ve dış zemin kaplaması ürünü olduğu içi tercih sebebi olabiliyor. Bakımının kolay olması nedeniyle iş ve ofis önünde ki girişlerde de sıkça kullanılmaktadır.

Çim Halıların Ortalama Fiyatları

Fiyatlar, marka ve modellere göre değişim göstermektedir. Kullanım alanı olarak aynı ancak farklı modeller arasında çok fazla fiyat farkı barındırmaz. Ürünlerin fiyatları birbirlerine genelde yakındır. Çim halıların maliyetleri esas olarak kullanım alanlarına ve kalınlıklarına göre değişim göstermektedir. Fiyatı belirleyecek ana unsur, kullanılan malzeme ve bu malzemenin kalınlığı. Çim halının maliyetini kullandığınız alanda size uygun, verim sağlayacağından emin olduğunuz kalınlığı seçerek, size katkı sağlayacağı faydaya göre değerlendirebilirsiniz. Örneğin;Üzerinde yoğun bir trafik barındıran yerlerde 5 milimetre çim halıların ilk bakışta fiyatları uygun gibi görünse de her geçen yıl daha maliyetli olacaktır. Kalınlık olarak dekoratif kıvırcık çim halı ebatları : 5 milimetre, 8 milimetre, 13 milimetre olacak şekilde mevcuttur.
Kalınlık olarak dekoratif düz çim halı ebatları : 6 milimetre, 9 milimetre olarak satışa sunulmaktadır.

Dolgusuz amaçlı çim halı ebatları : 18 milimetre, 25 milimetre, 29 milimetre ve 33 milimetre olarak üretilmektedir.
Halı Saha Çim halılar, granür ve kum malzemeleri kullanılarak üretilir ve 55 milimetre kalınlığındadır. FIFA standart ve koşullarına göre üretilmiş ve ISO, TSE gibi belgelere sahiptir.
Yürüyüş Yolu Suni Çim Halılar, çoçuk parkları gibi ya da koşu ve yürüyüş alanları gibi yerlerde zeminlerde kullanılan dayanıklı, kaliteli, sağlıklı suni çim halılardır.

Yerevdekor.com’da Daha Neler Var?

Seramik çeşitleri, yer döşemeleri, duvar ve tavan dekorasyon, demonte mobilya, mutfak, bahçe, banyo, ev tekstili (perde ve koltuk kumaşı vs.), yapı malzemeleri, boya, yalıtım ve daha bir çok sektörü bünyesinde barındırarak, uzman ekibiyle müşterilerine kaliteli ve güvenebilir hizmeti garanti etmiştir.