Uslu Makina Firması

Uslu Makina
Uslu Makina

USLU MAKİNA olarak plastik geri dönüşüm ekipmanları sektöründe ülkemizde lider üretici olmanın getirdiği sorumluluk ve çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ile faaliyet göstermekteyiz.Günümüzün standart veya en zorlayıcı plastik geri dönüşüm ihtiyaçlarına ekonomik, güvenilir, kolay uygulanabilir ve farklı durumlara uyum sağlayabilir mühendislik çözümleri getirmek temel sorumluluğumuzdur.

Makine ve ekipmanlarımız, her türlü plastik malzemenin imalat sürecine entegre edilmiş boyut küçültülmesi ve geri kazanımı işinde sorunsuz, ekonomik ve uzun yıllar çalışmak üzere tasarımlanmıştır ve bu özelliklerini çeyrek asrı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında kanıtlamaya devam etmektedir.

USLU MAKİNA geniş bir yelpazeyi içeren geri dönüşüm makineleri ve tesisleri ile yardımcı ekipmanlarının projelendirme-tasarım safhasından, satış sonrası yurt içi-yurt dışı kurulum ve servisine kadar mutlak müşteri memnuniyetini temel amaç edinir. Değişen koşullara ve taleplere göre, müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanmış tasarım, ekipman ve tesisler geliştirebilmemiz, siparişlerin zamanında teslimi, hızlı kurulum, servis ve yedek parça temini, koşulsuz müşteri memnuniyetindeki ilk adımımızdır.

Uslu Makina Plastik sektörünün standart veya en karmaşık geri dönüşüm ihtiyaçlarına kaliteden asla ödün vermeden hızlı, ekonomik, güvenilir, kolay uygulanabilir ve farklı koşullara uyum sağlayabilir mühendislik çözümleri geliştirip, uygulamayı görevimiz kabul ediyoruz.Hızla gelişen plastik üretim ve geri dönüşüm sektörlerine, çevre ve insan sağlığı ile kaynak tasarrufuna duyarlı mühendislik çözümleri geliştirmek; toplam kalite anlayışına tam uygun ürünlerin sunumu ile yurt içi ve yurt dışında sektörün güveninin sürekliliğini sağlayarak tüm dünyada aranılan ve referans gösterilen bir marka oluşturmak, vizyonumuzdur.

US-BM BİLEME MAKİNESİ
Firmamız Uslu Makina Bünyesinde ve TSE standartları seviyesinde üretilmiş olan Bileme Makinaları Endüstriyel Sektörlerde Firmaların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Aynı zamanda bilenecek bıçakların kolayca oturtulup, sağa ve sola hareketlerinin rahatlıkla ayarlanabileceği şekilde US-BL Bileme Makinesi teknik olarak donatılmıştır.

US-BL Bileme Makinesi Özellikleri; Bileme Makinesi Yüksekliği 160cm Genişliği 120cm Derinlik ölçüsü 70cm dir.
Bileme Makinesi üzerinde kullanılan motoru ise 3,5 kw’ lık değerinde kaliteli ve uzun ömürlü bir motor ekipmanı kullanılmıştır

ÜRÜNLERİMİZ

Plastik Kırma Makinesi
Bıçak Bileme Makinasi
Dikey Sıkma Makinesi
Yatay Sıkma Makinesi
Taşıma Bandı
Tek Rotorlu Parçalayıcı
Çift Rotorlu Parçalayıcı
Taşıyıcı Helezon W1
Taşıyıcı Helezon W2
Ürün Yıkama Havuzu
Adana Sıkma Makinesi
Silo (Depolama Sistemi)

Adres : Estim San. Sit. 5 Cad. No: 7 – 9 Menderes / İzmir – TÜRKİYE
Telefon / Phone : +90 232 257 53 82
Faks / Fax : +90 232 257 56 87
Gsm. Mobil : +90 505 998 72 83
Web : www.uslumakina.com.tr
E-mail : info@uslumakina.com.tr