Tuzla Marina ve Yaz Konserleri

2015 Mayıs ayında, yaklaşık 1 Milyar TL yatırım değerliyle hizmet vermeye başlayan Viaport Marina, dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marina projesi olma özelliğindedir. Proje içerisinde yer alan tema park, akvaryum, alışveriş merkezi, yat limanı ve eğlence merkezi Viaport Marina’nın vazgeçilemez fonksiyonlarını oluşturuyor. Yaklaşık 600 bin metrekare alan üzerine kurulu Viaport Marina, tamamı deniz üstüne inşa edilmiş, tek katlı, üstü açık ve deniz manzaralı mağazalarına sahip alışveriş adasıyla fark yaratmaktadır.

Tek katlı muhteşem mimarisi  olan bir alışveriş merkezi ve hiç bir alışveriş merkezinde bulunmayan enfes deniz havası ve outlet cazibesini yanı sıra zengin marka karması ve seçkin yeme içme markalarıyla Viaport Marina outlet Shopping eşi benzeri bulunmaz bir alışveriş deneyimi için sizleri bekliyor.

Hafta sonu  kısa bir tatil yapmak isterseniz, deniz manzaralı marinada  sabah yapacağınız güzel bir serpme kahvaltı ardından zengin markaların bulunduğu yerde alışverişinizi yapmak, ardından lunaparkta güzel ve eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz dilerseniz akvaryumda gezeceğiniz ve alaçatı sokağında tam anlamıyla kendinizi oradaymışş gibi hissedeceğiniz bir yer.

İçerisinde 28 farklı ünite bulunan ViaSea Tema Park, sahip olduğu pek çok ödülün yanı sıra Avrupa’nın en büyük 5. roller coaster’ından biri olan Red Fire’a ev sahipliği yapıyor. 7’de 70’e herkese hitap eden ViaSea Tema Park deneyimlenmemiş heyecanları yaşamak isteyenleri muhteşem “eğlence” dünyasına davet ediyor.

ViaSea Tema Park’tan kısa bir süre sonra hayata geçirilen Via Entertainment ise 3 bölümden oluşuyor. İlk olarak ABD’de hayata geçirilen eğlence merkezi sinema, bowling ve oyun salonunu tek bir kapının ardında sergiliyor.

İstanbul’un en uzun sualtı tüneline sahip ViaSea Akvaryum ise 12 bin deniz canlısını meraklıları ile buluşturuyor. Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan ViaSea Akvaryum bambaşka dünyaların kapılarını sonuna kadar aralarken, eğitim ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Sualtının büyüleyici dünyasında yolculuk yaparken, biberonla balık besleyebileceğiniz, elinizle vatoz sevebileceğiniz ViaSea akvaryum sulatı kâşiflerini bekliyor.

Ayrıca Tuzla Marina’da Yaz Konserleri de mevcut bilet fiyatları sanatçıya göre değişmektedir. Biletixden biletleri temin edebilir ve bilet fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Liste Takvim             Sanatçı

29 Temmuz 2017     Nilüfer

30 Temmuz 2017     Ferhat Göçer-Şevval Sam

05 Ağustos 2017       Serkan Kaya

12 Ağustos 2017        Duman

26 Ağustos 2017       Teoman

24 Eylül 2017            Cem Belevi & Derya Uluğ