Seraf Restaurant

Seraf Restaurant
Seraf Restaurant

İstanbul’un mandalina, nar, zeytin ağaçlarının gölgesinde yemek keyfi sunan iş dünyasının merkezinde olan restaurantımız modern mimarisi ile ilgi çekmektedir. Firmamız 2016 yılında kurulmuştur. Seraf, 22, 24, 26 kişilik 3 adet özel yemek salonu, 584 m² mutfağı ile toplam 2.366 m² kurulu alanında deneyimli kadrosuyla kalite ve lezzetten ödün vermeden hizmet vermektedir. Seraf Restaurant, 611 m2 teras alanıyla da şehrin ortasında bir vaha niteliği taşımaktadır. Ayrıca çocuklar için oyun odamız bulunmaktadır.  Aynı zamanda branda tente ile kapatılmış kış bahçesi ile de sizlere konforlu bir alan sunulmaktadır.

Seraf Restaurant Osmanlıca’da yemek yeme anlamına gelen “serf” kelimesinden türetilmiştir. Anadolu yemek kültürünün modern temsilcisi olan restaurantımız Anadolu’nun özünü yaşatmak için yola çıkmıştır. Restaurantımızda eşsiz yemeklerimizi tadabilirsiniz. Restaurantımızın alt katında bulunan yöresel ürünleri eviniz için satın alabilirsiniz.

Otlayarak beslenen küçükbaş ve büyükbaş hayvanların helal usule uygun olarak kesilen etleri tercih etmekteyiz. Kendi toprağında mevsiminde toplanan sebzelerin son teknolojik aletlerle donanmış mutfakta, usta şeflerin elinde şekil alarak eşsiz lezzetlere dönüşmektedir.  Yemeklerimiz en güzel ambiyansla servis yapılmaktadır. Yaptığımız tüm lezzetli yemeklerin ürünleri Anadolu’nun yöresinden mutfağımıza gelmektedir. Mevsime uygun olarak menümüzü düzenleyip, değiştiriyoruz. Misafirlerimize doğal ve sağlıklı lezzetler sunuyoruz.

Seraf Dükkan’da organik lezzetler, doğal lezzetler, kasap ve tatlı reyonu bulunuyor. Seraf Dükkan’da Anadolu’nun dört bir köşesinde yetişen ürünler dükkanımızda yer alıyor. Seraf markası adı altında birleşen yöresel ürünler, mutfağınıza Anadolu’nun etkileyici lezzetini katmaktadır.

Seraf  Restaurant olarak vizyonumuz misafirlerimize Anadolu’nun zengin yemek kültürünü gelecek nesillere doğru şekilde tanıtmaktır. Ayrıca dünya çapında da Anadolu Mutfağı’nı tanıtmaktır.

Restaurantlar düğün organizasyonları için şık ve konforlu ortamlardır. Tercihe göre kına organizasyonu, dini düğün organizasyonu yada nişan organizasyonu yapılabilmektedir.