Protez Tırnak Yaptırma

Ülkemizde büyük şehirlerde yani metropol de yaşamakta olan bilinçli tüketici dediğimiz eğitimli, sosyal ve kültürel insanların tutkusudur bakımlı olmak. Kişisel bakımda tırnakların yeri çok büyüktür. Bu nedenle sağlıksız tırnaklar bakımlı insanın öz güvenini koruması için önem taşımaktadır. El ve ayaklarda tırnak yatağının bozukluğu, tırnak yeme rahatsızlığı, tırnak mantarı gibi sorunlar estetik görüntünün dışına çıkmaktadır. Bu sorunun çözümü protez tırnaktır.

Protez tırnak sadece ellerde değil ayak tırnaklarında da uygulanarak çok estetik mucizeler yaratmaktadır. Tırnaklardaki birçok sorunu ortadan kaldırıyor. Protez tırnak tiplerine uygun tırnağa yapıştırılarak uygun boy ve şekil verilir. Tırnak protezi yapıldıktan sonra törpülenir ve proteze uygun şekil verilir, tırnak etleri besleyici tırnak eti yağı ile masaj yapılarak etkileyici bir görünüm elde edilir. Yaklaşık 2 saat süren bu işlem sonrası protezin bakımı ayda bir defa gerçekleştirilir ve protez tırnak uzun bir süre rahatlık ile kullanılabilir.

PROTEZ TIRNAK Türkiye de, Avrupa ülkelerinde olduğu kadar yaygın değildir. Son zamanlarda popülaritesi artmaktadır. En fazla ilgiyi, tırnaklarını uzatamayan fakat sürekli bakımlı olmak zorunda kalan çalışan kadın göstermektedir.

Giderek artan ilginin sonucu olarak protez tırnak uygulaması yapan salon sayısı artmaktadır.eğitimli ve uluslararası sertifikalı elamanların sayesinde estetik bir sanata dönüşmektedir. NAİL STİL ile sektörde çok sayıda eğitimli ve sertifikalı personel bu sanata kazandırılmaktadır.