Partikül Temizleme Makinesi Çınar

Partikül Temizleme Makinesi Çınar
Partikül Temizleme Makinesi Çınar

Partikül temizleme makinesi (Dpf Cleaning Machines) Çınar Dpf firması olarak, uzun süredir devam eden araştırmalar sonucu oluşan deneyimlerimizi bir araya getirdik. Son teknolojilerden fayda sağladık. Böylelikle verimli bir makineler tasarlayıp sizlere sunmaktayız.

Sektördeki açığı doğru çalışmalar yaparak tamamlamış bulunmaktayız. Yola çıktığımız makinelerimizle yeni bir marka yaratarak bu sektörde yerimizi aldık. Dünya standartlarında belgeleri olan, müşteri odaklı hizmet anlayışı, estetik ve pratik kullanımlı makinelerimizle fark yaratmak için buradayız.

Bu yola güven ve hizmet politikamızla çıktık. Her zaman araştırma ve geliştirme  yaparak bir adım önde olmayı başardık. Aynı zamanda doğaya ve insana yararlı makineler ürettik. DPFMAC olarak piyasada belirlenmiş sağlamlığımız ve kazançlı hizmet üretimimizle şimdi karşınızdayız.

Yıllardır olduğu gibi uluslararası kalite, iş güvenliği ve çevre dostu belgelerimizle tüm dünya ülkelerine satışımız vardır.

Kısacası, sektördeki bu yolda hiçbir değerimizi ve ilkemizi kaybetmeden ürettiğimiz makineler ve DPFMAC markamızla yanınızdayız.

Çınar DpfMac bu ürünü Türkiye’de tanıtan markalardan biridir. Kısa sürede sektörde dev haline gelmeyi başarmıştır. Ayrıca Dpf Mac Çınar Yurt dışı ihracatı konusunda da uzman. Profesyonel kadrosu ve hızlı çözüm önerileri ile müşterilerinin de beğenilerini kazanmakta. Bu konuda uzman bir danışana ihtiyaç duyuyorsanız Dpf Mac genç ve dinamik kadrosu ile sizlerle.

Partikül temizleme makinesi (Diesel Particulate Filter Cleaning Machine) konusunda sektörün aranılan isimleri arasında yer almaktadır. Yılların bilgi ve birikimleri ile alanının en iyileri olma yolunda hızlıca ilerliyorlar.

Araç Filtreleri Neden Tıkanır

Dpf Mac tıkanan araç filtreleriniz için harika çözümler sunmaktadır. Peki filtreler neden tıkanmaktadır? İşte cevabı ;

DPF motordan gelen zararlı gaz ve partikülleri tekrar yanma işlemine alsa da, bu parça belli bir zaman sonra dolar ve tıkanır. Motor yağından kaynaklanan kül ve kurum, motordan gelen kirli parçalar, kalitesiz yakıt tüketimi DPF’nin tıkanmasının başlıca sebeplerindendir. Araç üreticileri bu parçayı belli aralıklarla yüksek sıcaklık üreterek kendisini temizlemesi için tasarlamıştır. Bu işleme rejenerasyon denir. Fakat bir süre sonra filtrenin tamamıyla dolması ile rejenerasyon işe yaramaz hale gelir. Bu aşamadan sonra DPF’in temizlenmesi ya da değiştirilmesi gereklidir.