Online Alışveriş

İnternetten Alışveriş
İnternetten Alışveriş

İnternetten yapılan alışverişlerde site adresinin yanında site güvenlidir, bu site güvensizdir, gibi bir ayrım yapmak yanlış olacaktır neden mi ?
Çünkü; müşterilerin her gün iyi niyetlerini kötüye kullanan firmalar tarafından mağdur olarca kişi internet sayfalarında uzun süreler araştırmalar yapıyor şikayet inceleniyor İlk olarak satın alacağınız ürünün firmasının hangi alanda da faaliyet gösterdiği ve satışa sunacağı İnegöl mobilyası hakkında bilgi alması gerekiyor.
inegöl mobilya İnegöl’de bulunan Sanayiciler Derneğinin bir markası olmakla birlikte İnegöl’de faaliyet gösteren binlerce firma kendi markası haricinde gerçek İnegöl mobilya menşesi olarak İnegöl mobilyası tabirini kullanmakta ve bu marka isminde birçok faaliyet gösteren mobilya mağazaları bulunmaktadır.
İnegöl Türkiye’nin mobilya sektöründe üretim,kalite ve model çeşitliliği olarak önde gelen iller arasındadır. Uzun lafın kısası İnegöl mobilyası bir firmanın veya bir kişinin elinde değildir. İnegöl’de yaklaşık olarak istatistik verilere göre 1600 tane farklı mobilya ile faaliyet gösteren mobilya üretim firması bulunmaktadır.
İnegöl mobilya firmaları Türkiye’nin her bölgesine mobilya mağazalarına toptan satış adı altında ürün gönderimi yaparlar..
Kısacası Ankara da faaliyet gösteren bir firmadan alınan İnegöl mobilyalarında örneğin;sandalyem eksik geldi.veya İstanbul’da faaliyet gösteren inegöl mobilya dan aldığım. koltuğum süngeri çöktü gibi bir şikayetiniz var ise bunun muhatabı sizin ürün aldığınız mobilya mağazası veya e ticaret sitesidir. Yani size satışını yapan ve ödemesini yaptığınız firmadır. İleride oluşabilecek sorunlar karşısında mutlaka alışveriş yapmadan önce ilk olarak alışveriş yapacağınız firmanın güvenirliğini ürün garantisini ve firmanın lojistik ağını varsa şikayetlerini ve bunlar hakkında nasıl bir yol izlediğini internet üzerinden mutlaka araştırmanız gerektiğini vurgulamak istiyorum…