Mobilyanız İnegölden Kalitesi

Mobilyanız İnegölden Kalitesi

Mobilyanız İnegölden; Bursa’nın İnegöl ilçesinde mobilya üretimi ve satışı yapan köklü kurumsal bir firmadır. Mobilya imalatlarını gerçekleştirirken aynı zamanda günümüz mobilya trendlerini takip etmekte ve imalatlarında son model mobilyalara ağırlık göstermektedir. Türkiye’nin her şehrine dünyanın bir çok ülkesine inegöl mobilya üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir.

Çoğu zaman yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin tercih ettiği bir marka olan Mobilyanız İnegölden; müşterilerinin de memnuniyetini sağlamak için mobilya sektörü ile ilgili bir çok çalışma yapmaktadır. Aldığınız Mobilyanız İnegölden inegöl yatak odası takımları ürünlerinde kumaş rengi ve kumaş türü değişiminin yapılmasının da müşteriler tarafından takdir edilmektedir. Bu sayede çok beğenerek aldığınız yatak odası takımı modeli hayalinizdeki renklerle bütünleşerek ev dekorasyonunuza büyük bir katkıda bulunacaktır. Detaylı bilgi ve sipariş için Mobilyanız İnegölden satış sitesini yada İnegöl’de bulunan mobilya showroomunu ziyaret edebilirsiniz.

Mobilya evimizin, işyerimizin vazgeçilmez ürünleridir. Yaşadığımız ortam ne kadar huzur verici olursa, bizde o ortamda kendimizi huzurlu hissederiz. Mobilya seçimi yaparken ilk dikkat edilecek nokta bizim tarzımızı yansıtmasıdır. Kimi insan soft renkler severken, bazıları canlı renkler tercih etmektedir.

inegöl koltuk takımları ile ünlü bir firma olan Mobilyanız İnegölden uzun zamandır mobilya sektöründe hizmet vermekte ve müşterilerine en trend mobilyaları sunmaktadır. Günümüzün mobilya modellerini takip etmekte ve bu modaya uygun olabilecek ürünleri üretip piyasaya sunmaktadır.

Mobilyanız İnegölden şirketinin Bursa ‘da çalışma ofisi bulunmaktadır ve ülkenin her yerinden inegöl mobilyaları siparişi almaktadır. İnegöl mobilya şirketinin inegöl mobilya Armoni Düğün Paketi içeriği özelliklerinden bahsedecek olursak sırası ile aşağıdaki gibidir:

  • 1 tane karyola ve başlığı, 1 tane gardolap, 1 tane şifonyer ve 2 tane komodinden oluşmaktadır.
  • 2 tane üçlü ve 1 tane tekli koltuk oluşan koltuk takımına sahiptir.
  • Kumaşlar tercihinize göre değişimi sağlanabilmektedir.
  • Parçaların hepsi demonte olarak gönderilmektedir.
  • Paket içeriğinde bulunan ürünlerin isimleri sırası ile Armoni Yatak Odası Takımı, Armoni Yemek Odası Takımı ve Loris Koltuk Takımı olarak açıklanabilir.
  • Ürünlerin temizliği nemli bir bez aracılığı ile yapılması tavsiye edilmektedir.

Mobilyanız İnegölden şirketinin diğer düğün paketlerini görmek ve detaylı bilgi almak için ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Adres : Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa
Email : sinan@mobilyanizinegolden.com
Telefon 1 : 0 224 712 02 15
Telefon 2 : 0 546 692 02 15

Ürünlerle ilgili bilgi almak için: inegöl mobilya firmaları arasında önemli bir yeri olan mobilyanız inegölden ile irtibata geçiniz.