Macitler Mobilya Firması

Macitler Mobilya Firması
Macitler Mobilya Firması

Macitler, marka değeri olarak yüzde yüz yerli unsurları ve yerli modelleri ile trend kreasyon oluşturmuştur. Ürünleri hem ulusal hem de uluslararası pazarda seçkin marka ve modelleri ile yarışmaktadır. Tasarımlarının sektörde trend oluşturduğunu seçkin müşterileri ile ispat etmiştir. 30 yılı aşkın tecrübesi ile mobilya sektöründe yerli bir marka olmayı başarmış bir firma olmuştur. Mobilya’da tarz olarak yoluna devam etmeyi başaran marka, sektörde de farklılığını bu yönüyle ortaya koydu. Özgün tarzı ve global anlayışı ile seçkin mobilya markası olduğunu ispat etti. Öyle ki ulusal ve uluslararası pazarda seçkin noktalara ürün ve modellerini sergiledi.  Dünyada Avrupa, Kuzey Afrika, Türkiye Cumhuriyetler, Orta doğu ve özellikle Körfez Ülkelerinde ürünlerini sergileme ve satış imkanı buldu.

Macitler Mobilya, ürünlerinin tamamını kendi fabrikalarında kendilerine özgü üretmektedir. Üretimde kullanılan makine ve sistemler, son kullanıcıya kaliteyi en yüksek seviyede sunmak için en ileri teknolojiler seçilmiştir.  Macitler hem ürün hem de proje odaklı tasarım ve üretim yapabilmektedir. Ürünlere müşterilerin seçimleri üzerine özel ölçü ve modellemeler de uygulanabilmektedir. Villa, apart veya daire proje mobilya dekorasyonlarında da yapılabilmektedir.

Macitler, mobilya ve mobilya için sunduğu özel hizmetleri ile mobilya markaları arasında son yılların parlayan yıldızı
haline gelmiştir.

ŞİRKET POLİTİKASI

Bilgi güvenliğinin kilit bir yatırım olması nedeni ile ticari sır mahiyetinde olan ve rekabet gücünü engelleyen bilgileri de dikkate alarak, müşterilerinin isteklerini tam olarak anlar. Bu gereksinim ve beklentileri karşılamak, bilgi güvenliğini sağlamak amacı ile geçerli standartlar ve mevzuatlarda belirtilen koşullara tam olarak uyar.

Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinci ile ulusal değerlere bağlıdır.
İş Sağlığı ve güvenliğine yönelik önem ve uygulamalar, üretim ve hizmet sürecimizin vazgeçilmez bir unsurudur.

Faaliyet gösterdiği her alanda, en iyi olmak için çalışır, sonuca odaklanır, üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.
Tüm faaliyetlerini mahiyeti ve ölçeği fark etmeksizin çevresel etkilerini ürün ve hizmetine uygun olarak yürütmektedir.

Sürekli gelişmeyi ve kirliliğin kaynağında önleyeceğine, kendi çevre boyutları ve yükümlü olduğu yasal ve diğer şartlara riayet edeceğine dair taahhüdü tüm ilgili taraflara sunar.
İSG, Çevre ve Kalite Yönetim Sistemi gereği Çevre amaç ve programı ile hedeflerin tespiti ve İSG hedeflerinin belirlenmesi için yönetimin gözden geçirme mekanizmasını çalıştıran bir çerçeve plana sadık kalır.

Yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi ve İSG yönetiminin ve İSG performansının sürekli iyileştirilmesi, yürürlükteki yasal ve diğer şartlara uyulacağına dair taahhüdü tüm ilgili taraflara sunar.
Çalışanları İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgilendirmek sosyal sorumluluğumuzdur.
Müşteri odaklıdır, gelişmeleri takip eder, piyasaların talep ve beklentilerini tespit ederek stratejisini belirler.

İletişim

Madenler Mah. Fetih Sk. No: 7 Ümraniye / İSTANBUL
E-mail: mailto:bilgi@macitler.com.tr bilgi@macitler.com.tr