Küçük Kaçamaklar İçin Tatil Yerleri

küçük kaçamaklar
küçük kaçamaklar

Yaz geliyor, havalar ısınıyor haliyle biraz ara verip kaçamaklar yapmak istiyor insan. Şöyle bir tatilden ziyade hem dinlenmek hem gezmek için fırsat arıyor kendine. Metropol şehirlerde yaşayanlar özellikle çok uzaklaşmadan aynı zamanda bir o kadar da yakın olmadan bir değişiklik yapası geliyor çoğumuzun. Artık gezmek için illa kendi aracınız olmasına gerek yok. Bir rent a car firmasından araç kiralayarak, en azından lastik değişimi ya da bakımı ile uğraşmak zorunda kalmadan gezebilirsiniz.

İstanbul’da yaşıyorsanız Balıkesir’e, Çanakkale’ye yada Bursa’da İnegöl semtine uğramanızı şiddetle tavsiye ederim. Biraz kafa dinlemek biraz da gezip hava almak için ideal şehirler. İzmir çevresi için Manisa’yı, Aydın’da Nazilli ilçesini keşfedilmeye değer yerler. Buralarda istediğiniz şekilde gezmek için sizi havalimanından alacak olan İzmir havalimanı transfer firmaları bunun için güzel bir fırsattır.

Antalya’da yaşayan biri iseniz Muğla ve Hatay’a mutlaka uğramalısınız. Ankara çok güzel ama artık kalabalık diyorsanız eğer seçenekler çoğalıyor. Zengin tarihiyle ve kültürüyle kendine hayran bırakan bir çok alternatif mevcut: Eskişehir, Karabük, Bolu, Konya.. Tüm rutinlerden uzaklaşıp kendimizi şımartmak için harika zamanlama.