Kiev Koltuk Takımı Modeli

Kiev Koltuk Takımı Modeli
Kiev Koltuk Takımı Modeli

İnegöl koltuk: İnegöl Mobilya Kiev Koltuk Takımı 

19.500,00TL

ÜRÜN KODU: LCİ-0070

Bu takım İnegöl ‘de Mobilyanız İnegölden şirketi tarafından imalatı yapılmaktadır. Koltuk kumaşındaki renklerin zenginliği salonunuza şık bir görünüm ve zarafet katacaktır.

Ayrıca birbirinden farklı renklerin bulunması diğer aksesuarların kombinasyonunda size çeşitli fikirler verebilir. Resimdeki koltuk kumaş renklerinden yola çıkarsak yeşil ve gri ağırlıklı olan renklerdir. Resimdeki halı modeli gibi yeşil mat renklerde seçmeniz koltuk takımızı daha ön plana çıkaracaktır.

Perde renklerinizi de yine gri veya yeşil mat renklerde seçerseniz iyi bir uyum yakalayabilirsiniz. Şirketimiz tarafından üretilmekte olan modern koltuk takımları haricinde, avangarde koltuk takımları, klasik koltuk takımlarında da çok fazla farklı çeşitler bulunmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz bütün mobilyalar şirketimiz tarafından 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Diğer ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz eğer müşteri yetkililerimiz ile aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:
Mahmudiye Mah. Cemiloglu Sok. No: 56 İnegöl Bursa

Cep: 0 546 692 02 15

Tel: 0 224 712 02 15