Alya Koltuk Takımı Modeli

Alya Koltuk Takımı Modeli
Alya Koltuk Takımı Modeli

İnegöl koltuk: İnegöl Mobilya Alya Koltuk Takımı 

28.300,00TL

ÜRÜN KODU: LC-0089

Bu takım İnegöl ‘de İnegöl Mobilya Vadi şirketi tarafından imalatı yapılmaktadır. Koltuk kumaşındaki renklerin zenginliği salonunuza şık bir görünüm ve zarafet katacaktır.

Ayrıca birbirinden farklı renklerin bulunması diğer aksesuarların kombinasyonunda size çeşitli fikirler verebilir. Resimdeki koltuk kumaş renklerinden yola çıkarsak yeşil ve gri ağırlıklı olan renklerdir. Resimdeki halı modeli gibi gri renklerde seçmeniz koltuk takımızı daha ön plana çıkaracaktır.

Perde renklerinizi de yine gri veya yeşil mat renklerde seçerseniz iyi bir uyum yakalayabilirsiniz. Şirketimiz tarafından üretilmekte olan modern koltuk takımları haricinde, avangarde koltuk takımları, klasik koltuk takımlarında da çok fazla farklı çeşitler bulunmaktadır. Üretimini yapmış olduğumuz bütün mobilyalar şirketimiz tarafından 2 yıl garantili olarak satışa sunulmaktadır. Diğer ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak isterseniz eğer müşteri yetkililerimiz ile aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak irtibat sağlayabilirsiniz.

İLETİŞİM

  •  Mahmudiye, Ertuğrul Gazi Cd. No:86/8, 16400 İnegöl/Bursa
  •  Telefon: +90 224 711 69 64
  •  Telefon: +90 544 238 69 64
  •  E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com