İş İngilizcesi Kursu Fiyatları

iş ingilizcesi kursu fiyatları
iş ingilizcesi kursu fiyatları

İŞ İngilizcesi (mesleki ingilizce), iş hayatında çok fazla İngilizce konuşmaya gerek duyan ve kendini  bu anlamda etkin bir şekilde geliştirmek isteyen kişilere yöneliktir. Meslek hayatımızda aktif olarak İngilizce yazışmalar, toplantı ve konferanslara katılmamız gereken pozisyonlarda bulunabiliyor ve bu gibi durumlarda yüksek seviye İngilizce bilgi ve becerisi göstermek, kariyerimizde etkili rol oynamaktadır. Genel İngilizce bilgisinin yetemediği meslek alanları içinse çalışma alanınıza uygun mesleki İngilizce eğitim müfredatı oluşturarak bir yandan İngilizcenizi geliştirirken, bir yandan da ihtiyaç duyacağınız güncel meslek terimleriyle pekiştiriyoruz.

İş İngilizcesi günümüzün en değerli ve oldukça öneme sahip dil eğitimlerinin başında gelmektedir. Hızla büyüyen iş dünyasında uluslar arası marka olma ya da uluslar arası ticarette boy gösterme hedefi sektörel olarak İngilizce bilmeyi ve akıcı olarak İngilizce’yi kullanmayı gerektirmektedir. İş ingilizcesi olarak adlandırılan ve akıcı konuşma, okuduğunu anlama ve yorumlama, dinleme becerilerini geliştirme, akademik metin ve yazışmalar gerçekleştirme gibi becerilerin yanı sıra bir çok beceri derleri de bu program çerçevesinde özel olarak istek doğrultusunda öğrenciye verilebilir.

Bu eğitimler,

 1.  İngilizce Cv Hazırlama
 2. Etkili İngilizce Yazışma Teknikleri (Mektup, Mail, Sunum, Teklif)
 3.  Etkili İngilizce Konuşma Teknikleri (Telefon, Toplantı, Sunum)
 4. Turizm İngilizcesi
 5. Kişisel Gelişim İngilizcesi
 6. Finans İngilizcesi
 7. İngilizce Toplantı ve Sunum Yönetimi
 8. Pazarlama ve Satış İngilizcesi
 9. Hizmet İçi Eğitimler
 10. Hukuk İngilizcesi
 11. Tıp İngilizcesi

Ve bunun gibi bir çok alanda kurumlara özel veya kişisel taleplere özel İş İngilizcesi programları hazırlayabilmekte ve eğitimlerini ister kendi kurumunuzda veya eğitim binalarımızda verebilmekteyiz.

Sizde alanınız ile ilgili İngilizce eğitim almayı veya personelinize İş İngilizcesi eğitimi aldırmayı planlıyorsanız bu alanda 20 yıllık deneyime sahip eğitim kurumlarımızı tercih edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için www.englishpark.com.tr sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Englishpark Şubeleri

Bahçelievler İngilizce Kursu
Şirinevler İngilizce Kursu
Esenyurt İngilizce Kursu
Bağcılar İngilizce Kursu
Zeytinburnu İngilizce Kursu
Küçükçekmece İngilizce Kursu

İletişim

Adres: Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12, Bahçelievler / İstanbul
Telefon: 0(212) 552-2054
E-mail: info@englishpark.com.tr