Hayatımızda Asansörlerin Önemi

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi
Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Asansörlerin hayatımızdaki önemi büyüktür. Asansörler hayatımızın her alanını kolaylaştıran teknolojik sistemlerdir. Kalabalık kentleşmeden ötürü insanların hem araçlarını hem de eşyalarını koyacak alanlar kısıtlı olmaya başladığı için asansörler kurtarıcı oldu. Yük asansörü de bunlardan biridir.

Asansörlerin Hayatımızdaki Önemi

Yük asansörleri araçları ya da malzemeleri emniyetli ve basit bir şekilde taşımak gerektiğinde kullanılmaktadır. Bu asansörleri araç ve malzemeler kadar insanları yük taşırken beraberinde taşımaktadır.

Yük asansörü talep ettiğinizde platform ebadı, yük kapasitesi, min-max yükseklik bilgileri bildirilmelidir. Bu sayede doğru projelendirilip, doğru teklif verilmesi sağlanmaktadır. Bu bilgilerin sonrasında en uygun sisteme birlikte karar verilerek teklif verilmektedir.

Temel üzerine ya da temel içerisine montaj yapma imkanı asansörlerin bulunmaktadır. Her ebat ve tonda halatlı ya da hidrolik yük asansörü üretilmektedir. Yüklerin bir kattan diğer katlara taşınabilmesi için yük asansörleri uygundur. Öyle ki 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar üretimi yapılabilmektedir. Platform üzerine korkuluk ve etrafı çeşitli kapı tipleriyle güvenli bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Asansörlerinin kapıları tam ya da yarı otomatik kapı şekilde yapılabilmektedir. Fakat bazı yerlerde ise araç asansörü iç kabin kapısı kullanılmaz. Araç asansörünün yapılmasında dikkat edilecek durumlardan en mühimi şudur. Asansör Yönetmeliği kapsamında kapalı olarak tasarım yapılmış ise kabin kapısı zorunludur.

Forces Makina

Forces Makina firması, uzun yıllardan beri birçok asansör çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında kolay bir şekilde taşınmasını sağlayan araç asansörü teknolojik sistemlerdir. Ayrıca kaliteli malzemelerden üretimi yapılmaktadır. Böylece araçlarınızın emniyetli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Forces Makina, kalitesini bir kez daha sahip olduğu kalite belgeleri ile kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyetini ilk hedefi olarak belirleyen ve kalite odaklı çalışmaya da özen gösteren köklü ve kurumsal bir firmadır.

Eğer sizinde asansöre ihtiyacınız varsa Forces Makina Asansör firmasından teklif alabilirsiniz. Öyle ki ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz. Böylece firmanın ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hatta aşağıdaki irtibat bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com