Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Karyolası Kiralama
Hasta Karyolası Kiralama

Safir Hasta Karyolası Kiralama; belli bir dönem hasta yatağına bağımlı olacak kişilerin tercih ettiği hizmetlerden biridir. Hastaların konforu ve hijyeni için önemli olan hasta karyolaları manuel ve kumanda ile hastanın hareketini destekler. Hasta kişinin yatabilir, oturabilir, yemek yiyebilir pozisyona gelebilmesi için kolaylık sağlamaktadır. Hastanın tedavisinde var ise dönüş hareketlerinde yardımcı olmaktadır.

Yan korkulukları sayesinde de hastanın dönmesi gibi hareketlerde düşme gibi olası durumlar engellenmiş olur. Hastaların hastanedeki gibi konforu yaşaması ve tedavi sürecini evde de desteklemesi için hasta yatakları ve karyolaları evlerde de tercih edilmektedir. Hasta yakınları hastanın tedavi sürecini desteklemek amacıyla kiralama hizmetinden faydalanmaktadır. Bu sayede hasta yakınları ve hastalar rahat etmektedir. Hasta yatakları aylık olarak kiralanmaktadır.

Hasta yakınları; hastalarının tedavilerini desteklemek adına evlerinde masaj koltuğu da bulundurmaktadır. Masaj koltuğu; vücutta kan dolaşımını düzene sokarak ağrıların gitmesine kolaylık sağlamaktadır.