Forces Yük Asansörü

Forces Makina ile Yük Asansörü
Forces Makina ile Yük Asansörü

Forces Makina ile Yük Asansörü; yük taşımak için özel asansörler üretmektedir. Asansör sektöründe kalitesi, ekonomik fiyatları ve farkı ile adını duyurmuştur. Çoğu zaman fabrika, depo, hastane, mağaza, alışveriş merkezi gibi alanlarda tercih edilmektedir. Aynı zamanda yük taşıma işlerinin yoğun olduğu alanlarda da kullanılmaktadır. Yük asansörleri 250 kg ve 30000 tona kadar yük taşır.

Forces Makina ile Yük Asansörü

Diğer asansörlerin çalışma özelliklerine göre daha az kat sayısı olan binalarda yük taşıma işlemleri için tercih edilen hidrolik yük asansörleri mimarlar için de ideal bir çözümdür. Aynı zamanda yük asansörleri 1/1 ile ½ özel tahrik özelliklerine sahiptir. Ayrıca seyir mesafesinin yoğun olmadığı orta yükseklikteki binalarda kullanılan hidrolik çözümleri ile hem konforlu bir seyir yaşamanız hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilmeniz mümkündür. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Her geçen gün büyüyen ve kalabalık hale gelen şehirlerde nüfus ile birlikte artan araç sayısı otopark ihtiyaçlarını artırmaktadır. Ancak artan araç sayısına karşın binalarda yeterli otopark alanı oluşmaması sebebiyle binaların üst veya bodrum katları otopark olarak kullanılmaya başlamıştır. Forces Makina Asansör Araç asansörü üretimi ile güvenli bir şekilde binaların üst katlarını ve bodrum katlarını otopark olarak kullanmaya olanak sağlamaktadır.

Bu sayede de hem otopark alanınız daha verimli hale gelecek hem de yapının kullanım alanı artacaktır. Yol, rampa gibi alan kayıplarını da binalara geri kazandırmakta ve özel imalatlar ile müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilip imalatı yapılabilmektedir. Aynı zamanda araç asansörlerinde kaliteli, güvenli ve kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Yük Asansörü Kullanım Alanları

Yük asansörü; fabrika, depo, hastane, alışveriş merkezi, imalathane, toptancı gibi alanlarda yük taşımak için tercih edilmektedir. Bu sayede yük asansörleri; ağır ortam ve şartlarda kesinlikle sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yük asansörleri insan asansörleri ile kıyaslandığında hız ve konfor aranmamaktadır. Hatta yoğun çalışma trafiğine rahatlıkla cevap verebilmektedir. Bu asansörler kaliteli ve sağlam üretilmektedir.