Düğün Telaşı

Düğün Telaşı
Düğün Telaşı

Evlenmeye karar verdiğinizde olaylar hızla  gelişmeye başlar. Yapılacaklar listesi uzun mu uzun alınmış notlar ile dolu ve daha eklenecek onlarca şeyi yazmaya hazırdır. Ya siz hazır mısınız? Bu dönemde en çok ihtiyacınız olan şeyin planlama olduğunu söyleyerek başlayabiliriz. Plan ve program dahilinde yapacağınız her şey sorunsuz işleyecektir.

Oturacağınız ev , Dekore edeceğiniz Mobilyalar, koltuk takımları mutfak dekorasyonu yatak odası takımı vesaire derken işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Halbuki bu daha başlangıçtır giyeceğiniz nişanlık gelinlik damatlık yüzlerce seçenek arasından sizin hayal ettiğinizi bulacaksınız mekan ayarlayacaksınız davetli listeleri hediyeler ikramlar kısacası bu daha yolun başıdır.

Öncelikle seçeceğiniz yaşam alanının sizin tarzınıza uygun ruhunuzu yansıtıyor olması gerekir. Zamanınızın büyük bir bölümünü geçireceğiniz bu alanların konforu şıklığı kullanımı ne kadar iyiyse size hitap etme olanağı daha yüksektir. Bu nedenle ilk işiniz evinizi seçip dekore etmek olsun. Bu sizi daha da heyecanlandıracak sevdiğiniz insanla aynı evi paylaşmanın verdiği mutluluk işe seçim yapmak daha kolay olacaktır.

Sonrasında sırasıyla nişan kına ve düğün mekanlarınıza karar verin nerelerde hayal ediyorsunuz kendinizi nasıl daha mutlu olursunuz bu konuda da size yardımcı olacak dolunay organizasyon şirketi ile görüşebiliriz. Kıyafet seçimleriniz de size özgü olmalı o gün yalnızca siz göze çarpmalısınız gecenin yıldızı siz ve müstakbel eşiniz. Moda evleri Özel butikler farklı tarzlar size özgü çizgilerde tasarımlar üretebilirler bu konuda da ürün yelpazesi oldukça geniş kapsamlıdır.

Sonrası çorap söküğü gibi gelecektir, Şimdi arkanıza yaslanın derin bir nefes alın ve Hayal edin.