Dr Oto Ekspertiz ile Tarafsız Ekspertiz Raporu

Dr Oto Ekspertiz ile Tarafsız Ekspertiz Raporu
Dr Oto Ekspertiz ile Tarafsız Ekspertiz Raporu

Dr oto ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr Ümraniye oto ekspertiz ile 2. el araç satın almak isteyen kişiler aracın değişen parçasını, boyasını, kaportasını, motor testini, beyin testini ve fren testini hızlı bir şekilde yaptırabilmektedir. Tüm incelemelerin yapılması sonucunda yazılı bir rapor oluşturulmaktadır. Bu rapor uzman personeller tarafından sözlü bir şekilde de aktarılmaktadır. Kişi aracı alıp almama konusunda daha güvenli ve bilinçli bir karar verir.

Oto Ekspertiz Bayileri

Dr araç ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde hizmet veren köklü ve kurumsal firmadır. Sektörünün lideri olan Dr ekspertiz; kaliteli ve ekonomik fiyatlı hizmetleri ile 2. el araç satın almak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği firma olmayı başarmıştır.

2. el araç satın almak isteyen kişiler almayı düşündükleri araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşmak ister. Bu sebeple de ekspertiz hizmeti alması gerekir. Dr ekspertiz son teknoloji cihazları ve alanında uzmanlaşmış personelleri ile profesyonel bir şekilde araçların incelemesini gerçekleştirmektedir.

Avcılar oto ekspertiz, Çekmeköy oto ekspertiz, Ümraniye araç ekspertiz, Kaynarca oto ekspertiz gibi bayileri arasında size en yakın bayisine ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer bayileri için web sitesini inceleyebilirsiniz.

Kaliteli ve profesyonel ekspertiz hizmeti ile 2. el araç satın almadan önce alacağınız araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür. Dr oto ekspertiz; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çekmeköy’de ekspertiz hizmeti alacaksanız Çekmeköy oto ekspertiz adres ve telefon bilgileri aşağıda verilmiştir.

Adres: Çamlık Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:50/A
Madenler Çekmeöy / İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91
E-posta: info@drekspertiz.com