Bursa İnegöl Mobilya Firması

Bursa İnegöl Mobilya Firması
Bursa İnegöl Mobilya Firması

Bursa İnegöl Mobilya firmalarından biri olan inegöl mobilya vadi 2017 yılının ilk çeyreğinde bu sektöre girmiştir. Sektörde olduğu tarihten beri oldukça başarılı ve aktif olarak imalattan halka satışlarını devam ettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda yıllara özgü moda ve trende uygun ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya devam etmektedir. Almanya’da yeni açtığı şubesi ile gurbetçi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor. Modern, Klasik, Chester, Art deco ürünleri ile beraber bunun yanında İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün. Tüm ürünleri inegöl mobilyası kapsamındadır.

Bursa İnegöl Mobilya

Bursa İnegöl Mobilya Cenneti Vadi’nin, bu yıl tasarım ürünleri yine revaçta. 2021 yılı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan model ve ürünler göz kamaştırdı. Özellikle renk tonları ve ürün yelpazesi ile İnegöl mobilya modelleri önümüzdeki yıllarda da çok konuşulacak gibi gözüküyor. Bursa reklamlarda geri planda mobilya konusunda en iyi ancak reklamı yok diye kararsız kalabilirsiniz, ancak şöyle düşünün reklama ayıracakları bütçeyi ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için ayırdıkları bir gerçek. Bu nedenle her reklamı gördüğünüz marka iyi olacak diye bir kaide yoktur….

Unutmayın ferrarinin de reklamı yoktur. İyi olan her şey geri planda kalmayı tercih eder fısıltı gazetesi diye tabir ettiğimiz müşteri portföyü bir üründen memnun kaldı ise sırası ile her yere herkese söylemekten çekinmeyecektir. Nitekim memnun kalmadıklarını da dile getirdikleri için en iyi referans kullanıcıdır.

Küçük Salonlarda Dekorasyon

Küçük evlerde salonların daha geniş gözükmesini isteyen kişiler ne yapmalıdır? Öncelikle amaç önerilen kullanım alanı daha fazla olan hoş salonlar oluşturmaktır. Bunun için küçük salon dekorasyonunda farklı mobilyalara yer vermemek gerekmektedir…Günümüz salonlarında fazla parçadan oluşan inegöl yemek odaları masaları ya da vitrin kombinleri pek fazla kullanılmaktadır. Çünkü; Günümüzde vitrin kültürünün oldukça az görmekteyiz… Daha çok koltuk takımları, sehpalar ve televizyon üniteleri üzerinden kombinler yaratılmaya başlanmıştır. Buda belli başlı yapılardan da ebatlara göre seçim yaparak salonlarınızı tasarlayabilir olduğumuzu gösterir. Mesela küçük salonlar için ayrı büfesi ya da gümüşlük alanları olan parçaların kullanılmaması gerekir. Veya direk olarak yemek masası ve sandalyeleri üzerinden oluşumlara yer verilebilir…

Koltuk seçimlerinde ise; Küçük olmalarından dolayı köşe koltuk takımlarına yer vermemek daha doğru olur. Bunun dışında parça tarz mobilya takımlarından yola çıkmak avantajlı olmayı sağlar…

İLETİŞİM

İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com