Bağcılar İngilizce Kurs Fiyatları Nedir?

ENGLISH Park Bağcılar İngilizce Kursu ,Bağcılar’daki kişilere ve Bağcılarda faaliyette bulunan şirket çalışanlarına, ingilizceyi hiç bilmeyenlere en baştan başlamak isteyenlere veya belirli bir İngilizce bilgisine sahip kişilere seviyesine göre ingilizce eğitimi vermeyi amaçlamaktadır.

Kurumumuz İngilizce kursları içinde kendi eğitim programını, kendi eğitim kitaplarını ve kendi kadrolu eğitmenlerini kullanan sayılı kurumlardan biridir. Markamızı Türkiye genelinde açmayı planlayanlara verdiğimiz Franchise hizmetimiz hakkında detaylı bilgi aşağıdaki gibidir

Franchise veya Franchising denilen iş birlikteliği veya ticari ilişki bizim dilimizde bayilik olarak da bilinen örnektir. Franchising marka sahibi tarafından belirlenen kaideler çerçevesinde iki tarafın (markayı alan ve markayı veren) sözleşme yaparak anlaşması ile yürürlüğe giren ticari ilişkidir.

English Park Dil Okulları olarak 20 yıllık birikim ve tecrübemizi bu güne kadar sadece eğitim kalitemizi arttırmaya, öğrencilerimiz ile aramızda ki bağı güçlendirmeye ve öğrencilerimizi üst seviyede memnuniyet ile kurumlarımızda misafir etmek üzerine kurduk. 20 yıl boyunca bir çok franchise başvurusunu sektörümüze ve marka değerlerimiz ile uyuşmadığı için reddetmek zorunda kaldık. Hedefimiz hiç bir zaman Franchise sistemi oluşturup bu sistem üzerinden gelir elde etmek olmamıştır.

Tam tersi sektörün içinden, marka değerlerimiz ile uyuşan, amaç ve idealleri olan adaylar bulana dek bu sistemden uzak durduk. Markamızı sadece ticari gelir kapısı olarak gören anlaşmalardan ve iş birliği taleplerinden uzak beraber yürüyeceğimiz iş ortakları ile tanışana dek franchise başvuruları almaya devam edeceğiz.

İngilizce Kursu Franchising Desteklerimiz

1. Mimari Destek
2. Bina Kiralama Desteği
3. Kurum İşletme Eğitimi Desteği
4. Milli Eğitim Mevzuat Desteği
5. Hukuki Destek
6. Reklam Desteği

Siz de adı kalite ile anılan, sektörde 20 senelik tecrübesi olan kurucuları eğitmen olan bir markanın isim hakkını almak, bulunduğunuz il ve ilçe de şubesini açmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Telefon : (212) 552-2054 Destek : (212) 552-2054 Faks : (212) 552-2054

Email : info@englishpark.com.tr Adres : Şirinevler Meydanı Meriç Sok. No:12, Bahçelievler / İstanbul