Aynalı Dekorasyon

aynalı dekorasyon
aynalı dekorasyon

Salonlar genelde eşya kalabalığı çok olan mekanlardır. İçinde koltuk takımı, gümüşlük, tv ünitesi, konsol ve orta sehpa gibi bir çok unsuru barındıran salonların aydınlığa ihtiyaç vardır. Salonda kullanacağınız modern bir ayna ile bir anda mekan ışıldar ve  ben buradayım der. Bunun olabilmesi için çok dikkatli tercih yapılmalıdır. Genelde camın karşındaki duvara büyük ebatta aynalar ya da küçük ebatta olan dekoratif ayna ile bunu sağlayabilirsiniz.

Eğer salonunuz da çok fazla eşya varsa tek parça ayna seçmeniz odayı daha sakin ve dingin gösterip, aynı zamanda odayı toparlayacak bir unsur olacaktır. Ancak salonda çok fazla eşya yoksa parçalı aynalı kompozisyonlarla mekanınız hoş bir görüntüye kavuşacaktır. Salonda ayna uygulaması yaparken en dikkat etmeniz gereken nokta aynayı salon duvarının sadece birine koymanızdır. Çünkü iki duvara asılmış ayna salonda karmaşık ve kötü bir etki yaratacaktır.

Şık salonların vazgeçilmezi olan İnegöl Koltuk Takımları ile zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik her türlü modelleri bulabilirsiniz.