Asansör Firmalarından Forces

Günümüzde ki Asansör Firmaları Hakkında
Günümüzde ki Asansör Firmaları Hakkında

Günümüzde ki asansör firmaları hızla gelişen ve büyüyen kentleşme ve sanayi sonucunda pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Bununla beraber pek çok tercih sunmaktadırlar. Genelde alışveriş merkezleri, toplu konutlar, binalar ve hastaneler en çok talebi görmektedir. İnsanlar yüksek kalitede bir yaşam sürmek isterler. Ve asansörler yüksek katlı binalarda yaşayan insanlar için büyük bir kurtarıcı olarak hayatlarını çok fazla kolaylaştırmaktadır.

Hızla nüfusun artması ile büyük kentlerde araç sayıları da hızlı bir şekilde çoğalmaya başlamıştır. Bundan dolayı park problemleri de artmaya başlamıştır. Park problemleri için hem oturulan binalarda yeterli alan olmaması hem de dışarıdayken aracı park edecek yer bulunmamasından ötürü otopark için binaların bodrum katları veya üst katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Forces Makina araç asansörü bu sorunu kaliteli ve güvenilir bir şekilde çözmektedir. 2000 kg’dan başlayan kapasiteli araç asansörleri sayesinde insanların yaşamları kolaylaşmaktadır. Bazı araç asansörlerinin kapıları otomatik bazıları ise yarı otomatik olarak üretimi yapılmaktadır.. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması bir zorunluluktur.

Günümüzde ki Asansör Firmaları

Forces Makina, uzun yıllardır edinmiş olduğu deneyimler sayesinde müşterilerime en kaliteli ve güvenli hizmeti vermektedir. Aynız amanda müşteri memnuniyetine çok fazla önem vermektedir. Bunun için  büyük bir özen ve çabayla çalışmaktadır. Forces asansör ayrıca araç asansörü, yük asansörü, makaslı lift, makaslı platform ve insan asansörlerini kaliteli malzemelerden üretmektedir. Kadrosunda çalışan en üst personelden en alt personele kadar tüm personelleri kalifiye personeldir.

Forces Makina firmasından yük asansörü hizmeti almak için  web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede irtibat numaraları ile şirket yetkilileri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Hidrolik Yük Asansörü

Platform kaldırma kapasitesi ile Hidrolik yük asansörü, bir çok parça yağ içerisinde çalışmaktadır. Bu yüzden aşınma ve yıpranma olasılığı çok düşüktür. Aynı zamanda makine içerisindeki yağlar uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı durumlarda ise, sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığından halatın görevi  halat ve kasnaklarda aşınma söz konusu olmaz.

Hidrolik yük asansörü motoru yalnızca yukarı çıkışlarda çalışır. Ama aşağı inişte motor çalışmaz. Ayrıca çok sessiz çalışmaktadır. Öyle ki çalışma ortamlarında motor sesi duyulmamaktadır.