Artık Herkes Doyacak

Yemekmatik Milli yemek kartı ile artık herkes doyacak ! Nasıl mı ? Öncelikle sizlere yemekmatik nedir ? Sorusunun cevabını verelim ;

Yemekmatik, Dünyada ve Türkiye’de ilk defa federasyon desteği ile yeme-içme sektörüne yönelik özel çözümler sunmak için Yerli ve Milli Olarak kurulan bir firmadır.

Sektörün anayasal sorumluluk sahibi örgütü olan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu, üyelerinin yıllardır süregelen ihtiyaçlarına yönelik çözümleri, YEMEKMATİK ile hayata geçirmeye başlamıştır.

Federasyonunda öncülüğünde, yemek alanında yani bu sektöre yönelik başta Yemek Kartı, Sipariş Sistemi ve Tedarik Sistemi gibi sistemlerin maliyetileri yüzünden kazanç elde etmekte zorlanılan şu günlerde, Yerli ve Milli olarak kurulan Yemekmatik A.Ş.’nin, Türkiye ve Dünyada ilk defa federasyon destekli olarak gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

Her yerde geçen Troy logolu bu kart Yemek matik üye işyerlerinde banka terminallerini kullanarak bankacılık sistemi üzerinde gerçekleştirilmektedir.

Sizde Kurumsallığa adım atmak personellerinizin ve firmanızın yatırımlarını varlığa dönüştürmek istiyorsanız yemekmatik bir tık uzağınızda.