Araç Değer Kaybı Hakkında Merak Edilenler

Araç değer kaybı konusunda merak edilen bir husus da uğranılan değer kaybının eksperler tarafından neye göre belirlendiği konusudur. Uzman kaynarca oto ekspertiz tarafından 10 sayfalık raporlar fatura karşılığında düzenlenmektedir. Fatura ücreti tarafımızdan karşılanmakta olup araç sahibine, çıkan neticeyi bildiriyoruz.

Bu son çıkan raporda, araç değer kaybı tespit edilirken göz önüne alınan durumlar;

Aracın yaşı ve kilometresi
Aracın kaza geçmişi
Araç kaza anı fotoğrafları, onarım bilgileri ve onarım fotoğrafları
Piyasa değeri
Aracın hangi amaçla kullanıldığı

Günümüzde kullanımı bireysel amaçlı olanlar dışında ticari statüde kullanılan araç sayısı da giderek artmaktadır. Firmaların özellikle trafik kazaları sonucunda araç değer kaybı dışında, kazanç kayıpları konusu da önem arz etmektedir. Eğer kazadaki kusur karşı tarafa ait ise, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak maddi manevi kaybı tazmin etmek mümkündür. Bu konuda da uzman avukatlarımız ücretsiz olarak hizmet verip her türlü kaybınızın giderilmesi için çalışmalar yapmaktadır.

2 yorum

  1. Today, taking into consideration the fast way of living that everyone is having, credit cards get this amazing demand throughout the market. Persons out of every arena are using credit card and people who not using the credit card have prepared to apply for just one. Thanks for giving your ideas in credit cards. https://psoriasismedi.com psoriasis for sale

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.