Albaylift İle Yük Derdiniz Yok

Albaylift İle Yük Derdiniz Yok
Albaylift İle Yük Derdiniz Yok

Albaylift, kurulduğu günden bu yana kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet gösteren ve teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biridir. İşinde deneyimli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Albaylift asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Albaylift asansör şirketi bünyesinde üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.albaylift.com/ linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Albay Lift Hidrolik Yük Asansörü tasarımı ve imalatında sektöründe kalitesi ve uygun fiyatlarıyla adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Hidrolik yük asansöründe bir çok parça yağ içerisinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde kullanılan yağların uzun ömürlü olması avantajlıdır. Halat kullanılması durumunda halatın görevi sürtünme yardımıyla birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma gibi bir durum kesinlikle olmaz.

Hidrolik yük asansöründe motor sadece yukarı çıkış için çalışmakta ve aşağı doğru inişte ise motor çalışmamaktadır. Çalışma sırasında çok sessizdir. Çalışma ortamlarında da motor sesi duymanız imkansızdır. Elektrik kesintisinde de ilave sistemlere gerek olmadan otomatik olarak kata getirme ve kurtarma sistemleri bulunmaktadır. Deprem ve yangın gibi olaylara karşı da emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinde yangın gibi bir durum oluştuğunda makine dairesi alt katta olduğu için ulaşım daha kolay şekildedir. Hidrolik yük asansörleri yük bina temeli tarafından taşındığından atalet kuvveti daha azdır.

Depo, fabrika, alışveriş merkezleri, hastaneler gibi bir çok alanda taşıma aracı olarak yük asansörü kullanılmaktadır. Yük asansörleri asansör boşluğu ayrılmamış alanlarda bile uygulanabilir bir sistem olması nedeniyle tercih edilmektedir. Teknik olarak insan taşımaya uygun olmayan yük asansörleri sadece yük taşımak için üretilmiştir. Örneğin; kompakt yük asansörleri içerisinde butonyer bulunmamaktadır. Kabinin hareketi ise dışarıdan yönlendirilmektedir. Kompakt yük asansörü; düşük montaj maliyeti ve sorunsuz bir şekilde çalışmasıyla çoğu depo ve fabrika için vazgeçilmez hale gelmiştir.

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Albaylift olarak yükünüzü yada araç asansörü ile araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturacak asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörlerinizi projelendirir, teklif verir. Teklif formunu hazırlayabilmesi için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Gerekli bilgileri alması üzerine en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilir ve teklifler sunulur. Asansörler; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılması imkanları vardır. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir. Detaylı bilgi için https://albaylift.com/